Kopābūšanas septiņgade - 11.02.2018.
svētdien, 11. februārī, atzīmējām satikšanās septiņgadi.
visādi citādi - Radim īsti tomēr neder vasarā pagādātie Kīferi. sūdzēties, nesūdzas, vizuāli nekādu spiešanas u.c. nederēšanas pazīmju nav, bet man kaut kā sirds saka, ka jāmeklē citi. šī gan ir tā joma, kas man riebjas.
aukstākā laikā un uz cietākā pamatā kājas vairs praktiski nepampst, pats arī tāds priecīgāks un žiperīgāks.
elpošana visai ok, reizēm jājot noklepojas, bet nekas tāds dramatisks. liekam masku - katru otro dienu.
aukstākā laikā un uz cietākā pamatā kājas vairs praktiski nepampst, pats arī tāds priecīgāks un žiperīgāks.
elpošana visai ok, reizēm jājot noklepojas, bet nekas tāds dramatisks. liekam masku - katru otro dienu.









Komentāri
Ierakstīt komentāru