2017/aprīlis

2017
aprīlis

1.04.
sarunāts treniņš, bet tā kā stallī pāris stundas pieejams treileris, pārceļam darbošanos uz turieni. nepagāja ne 2h, kā Radis bija iekšā ,bet tā pilnīgi mierīgi, bez jebkādas spiešanas un bez strīdēšanās. pavisam lēnām un mierīgi, ar approach un retreat tehniku. tā kā man attiecībā uz treili pagaidām turpina mesties nepatīkamas enerģijas kamols vēderā, tad vairāk darbojās Anitra, nekā es. jācer, ka būs vēl treilis šad un tad pieejams, lai turpinātu labi iesākto darbu.
3.04.
treniņš jāšus. man jau drusku piemirsies, ko darījām, bet Radis daudz klepoja, kas traucēja nodarboties ar sīkumiem un smalkumiem, tāpēc vienā brīdī metām mieru un gājām uz mežu palēkšot un paklepināt.
9.04.
no rīta Danielai bija darbošanās Anitras uzraudzībā, bet arī esot par daudz klepojis, lai ko nopietnu darītu, tad nu Daniela bija vnk palēkšojusi uz abām pusēm. es biju vakarpusē stallī un aizgājām diezgan garā pastaigā pa mežu pie rokas.
14.04.
treniņš no zemes. laukumā salikti visādi ar Trail Ride mačiem saistīti elementi. sākumā izgājām tos ar Anitras paskaidrojumiem, ko tur vispār domāts darīt. iespējams lielākās problēmas sagādās vārti, jo Radim liekas, ka tas striķītis ir gana lenta, no kuras var atrauties un viņš negrib iet tam tuvu klāt. mačos, gan laikam nebūs vārti ar striķīti, bet nekur nav teikts, ka mēs uz tiem mačiem brauksim
pēc tam padarbojāmies ar nostādnēm no zemes, gan aplī, gan taisni gar sētu.
kad treniņš beidzās, uzkāpu tāpat plikam mugurā un izstaigāju tos elementus jāšus. principā nekādu īpašu problēmu nebija, tik ar tiem vārtiņiem būs ko pačakarēties.
beigu beigās vēl uzmetu seglus mugurā un aizgājām kopā ar Sniķi uz mežu palēkšoties un paventilēt plaušas. satikām vāveri un stirnas.

tā vispār klepo diezgan daudz, gan aplokā, gan nodarbībās. pēc lēkšiem liekas labāk. mēdz būt caurspīdīgi vai nedaudz bālgani puņķi nāsīs, bet tādi šķidri, nav biezi. elpo ar paātrināti. nezinu kā būtu bez maskas. pagājšpavasar bija redzami sūdīgāk. bet pagaidām tāds visai vēss laiks, viņam parasti siltā laikā pasliktinās stāvoklis.
vēl, diemžēl izskatās, ka ar 2 neostomozāna reizēm bijis par maz. lai aizbiedētu matgraužus. vecajos pleķos aug jauna spalva, bet ir daži jauni pleķi izkasīti + krēpēs pie ausīm bija kkādas olas. tās nebija ne blaugznas, ne lietus iedega, jo tās ir pie ādas un kā plēksnītes, bet šīs bija ovālas un virspusē, ieķērušās astros.










Komentāri

Populāras ziņas