2017/februāris - elpošanas maska

2017
3. februāris


varu padalīties ar saviem novērojumiem par elpošanas masku. oktobrī Radis bija pasācis diezgan daudz un izteikti klepot. masku liekam kopš novembra. nu, izņemot tos posmus, kad maska ir bijusi pazudusi. pēdējos divus mēnešus esmu viņu dzirdējusi ieklepojamies tieši 1x. jāatzīst, ka es samērā reti braucu, bet nu 1-3x nedēļā vismaz uz mirklīti tāpat pieskrienu, pat, ja neko nopietnu nedarām. cik nu esmu jājusi, arī slodzē neklepoja, puņķu degunā nav.
ar interesi gaidu gada kritiskāko posmu, kad Radim vienmēr ir vissūdīgāk - pavasari. pērn sāka pastiprināti klepot februāra beigās, kad lazdas sāka ziedēt. redzēs kā būs šogad. tad jau ziņošu, kā būs.


Komentāri

Populāras ziņas