2016/oktobris - Radis Zirguskolas barā un jauns cilvēks

2016
9. oktobris

Radis, nu jau nedēļu, ir pilntiesīgs Zirguskolas bara loceklis. Ok, nu varbūt visi zirgi vēl nedomā, ka pilnīgi pilntiesīgs
Ielaišana barā bija ļoti jocīga - galu galā tur bija čupiņa ar iepriekšzināmiem zirgiem - labākais draugs Snikers, Roi un Dora no Dabas zirgu laikiem.
Sākotnēji ielaižot aplokā, Roi (kurš skaitās barvedis) tur nebija - viņam bija nodarbība ar bērniem. Bija tāda neliela kustēšanās, bet viss tā ļoti mierīgi. Likās, ka razborkas sāksies, kad atbrīvosies Roi. Nekā, kad ielaida Roi, sākums bija pavisam neticams un mīlīgs. Abi ošņājās, laizīja sāli no viena spaiņa, knibināja skaustus utt. Es neticīgi grozīju galvu, līdz beigu beigās aizbraucu. Un tad sākās razborkas. Senie draugi, t.i. Sniķis un Roi, nolēma, ka ķēves tomēr svarīgākas par vecu draudzību un Radīti sākumā trenca Roi, bet, kad Roi piekusa, tad šos pienākumus uzņēmās labais draugs Sniķis.
Vēl Rada dzīvē jaunums ir otrs cilvēks. Sarunāju, ka ar viņu pāris reizes nedēļā padarbosies meitene, kas iepriekš nāca darboties ar vienu privāto ķēvi, kas šobrīd ir satraumējusies un atpūtā. Meitene liekas forša - vecāka par mani, mierīga, nav bailīga, pārliecināta un sirsnīga - komplekts, kas Radītim ir diezgan svarīgs. Tā kā man pašai ir darbs un maģistrantūra, tad braucu neregulāri un ne ļoti bieži, vismaz salīdzinot ar citiem dzīves posmiem. Bet gribas viņam kaut kādu stabilu un regulāru slodzi, jo iepriekšējie novērojumi liecina, ka tas ļoti nāk par labu elpošanai. Pagaidām šķiet, ka mums visiem trim ir paveicies vienam ar otru, redzēs kā tas izvērtīsies ilgākā laika posmā.

bildes no ievākšanās.







Komentāri

Populāras ziņas