2016/marts - Radim 14
2016
27. martsnosvinējām Radīša 14. jubileju.
sākumā pajāju laukumā, ar domu izkustināt pēctreniņa pienskābi + palēkšināt un patīrīt plaušas. vispār iznāca balts puņķis ārā, ļoti sen nebija tāds redzēts.
pēc tam ēdām mafinus un lavašrullīšus un saldos kartupeļus. Radītis dabūja pusmafinu un daudz banānus - gandrīz visi viņam tos dāvināja, man pat bail skaitīt cik viņš dienas laikā apēda, bet nu ne visus vienlaicīgi, protams.
tad gājām pie rokas staigāties pa mežu, apgājām krietnu līkumu, pie karjera uzkāpām mugurā un ielīdām paplunčāties. Radis kā jau parasti ļoti sparīgi vēzēja priekškājas, attiecīgi man bija viens zābaks piešļakstīts pilns ar ūdeni un dubļi matos.



Komentāri
Ierakstīt komentāru