2016/marts treniņš ar Aiju

2016
25. marts

treniņš pie Aijas. ļoti forši un ļoti traki. es pēc tam paiet nevarēju
baigi daudz visādi niķi un tizlības man iegājušies, kuras pati pat nebiju pamanījusi:
* ceļot lēkšos es nezinkāpēc pametu pavadu (vispirms uzņemu un, tad pašā celšanas brīdī, kaut kā pametu uz priekšu)
attiecīgi rikšu-lēkšu pārējas (un soļu-lēkšu arī) sanāk tādas nesmukas un sasteigtas. es ceļu - pametu pavadu - Radis ieskrienas - es vēl reizēm sakrītu uz priekšu - tikai tad sāk lēkšot. jāatceras turēt rokas vienmērīgi un neļaut steigties pārejas brīdī;
* nezinkāpēc slidinu rokas uz priekšu pa kaklu - nu vienkārši jāju, piemēram, pa taisnu līniju un lēnītēm stiepju rokas uz priekšu. pilnīgi nemaz nesaprotu, no kurienes šāds muļķīgs ieradums;
* jāmoca uzsēde. šajos konkūra seglos tā arī neesmu līdz galam iejutusies. uzsēdes ziņā ilgojos pēc vecajiem Kīferiem. šajos sēžas pārāk krēslīgi un visu laiku jāpiedomā kā dabūt kāju atpakaļ. attiecīgi pabojājušās lietas, ar kurām agrāk nebija problēmu. piemēram, atvieglotajos rikšos sāku celšanos nevis, kā vajag, no dibena, bet no pleciem un mazliet sveros uz priekšu. vispār kopumā mazliet sveros uz priekšu - kad pašai liekas, ka gāžos uz aizmuguri, tad patiesībā esmu taisni, attiecīgi tad, kad liekas, ka ir taisni, tad jau ir uz priekšu;
* piesējās arī manai puspiesēdei. esot pārāk ļurīga. atkal - jāgriež kājas uz iekšu.
to do:
kāja atpakaļ un jāgriež kāja klāt, papēdis uz āru
vispār vairāk jālieto kāja
jāsēž tā, ka pašai liekas, ka jau sveros uz aizmuguri
jāpieskata, lai rokas nestiepjas uz priekšu
jājāj puspiesēdē arī rikšos, laukumā un domājot tam līdz, nevis tikai dragājot pa mežu lēkšos
jādomā par elementu precizitāti (ar to man visās dzīves jomās ir problēmas. es varu 7x nomērīt un vienalga šķībi nogriezt)
rikšu-lēkšu pārejas, jāslīpē pats pacelšanas punkts

šoreiz vismaz nebija neviena aizrādījuma par ārējo pavadu (tās nomešanu vai nelietošanu) - jūtos lepna lai gan es arī ļoti koncentrējos uz to un centos.
gandrīz visu treniņu nojāju manēžas rikšos. man pat obligāti nelika to darīt, bet es kaut kā sāku un tas turpinājās tā vispār nebija ļoti grūti, bet man ir aizdomas, ka es rīt vispār nevarēšu pakustēties.
cerams visi apstākļi un faktori būs tik laipni un sakritīs tā, ka vismaz trīs treniņus mēnesī sanāks paņemt.
izprintēju pāris shēmas - jājot vienai man reizēm ir problēmas izdomāt ko tieši jāt. tad nu skatīšos shēmās un varēšu pašpikot kaut kādus elementu kopumus utt.








Komentāri

Populāras ziņas