2016/marts - nagi

2016
21. marts

13. martā bija Natālija griezt nagus. slavēja, ka esot labi. pakaļkājas jau vispār pavisam ok, ar priekškājām iet lēnāk, zole joprojām tāda plāna, bet nu jau krietni labāk saglabājas izliekums. pēc tam ielaidām Radi un Sniķi laukumā. bija doma padzenāt, lai izkustas, bet tas nebija nepieciešams - viņi paši kustējās. ritīgi izdauzījās
atsāku jāt laukumā. veselas divas reizes. pēc 40 minūšu jāšanas sāpēja kājas 6dien iespējams pat mazāk pajāju, jo tieši uz to laiku kamēr jāju, sagriezās nenormāls putenis. kā biju atsoļojusi zirgu, tā beidzās.
centos domāt par lietām, uz kurām tai janvāra beigu treniņā norādīja Aija. grūti vienai. šonedēļ beidzot ņemšu atkal treniņu.
7dien atzīmēju pavasara ekvinokciju ar burvīgu izjādi mežā.
Radim nav diezko labi ar elpošanu, bet kopumā nevar baigi sūdzēties - citus gadus viņam jau februāra otrajā pusē ir bijis sliktāk. cerams, ka baigi sūdīgāk kā ir šobrīd nepaliks.






Komentāri

Populāras ziņas