2016/februāris - 5 gadi kopā
2016
13. februāris
11. februārī apritēja 5 gadi kopš mēs ar Radi satikāmies. laikapstākļi gan bija tādi, ka es knapi saņēmos aizbraukt Radi apraudzīt - visu dienu gāza auksts lietus un stallis ir viena liela dubļu jūra
varētu teikt, ka es Radi mūsu pazīšanās piektajā gadadienā apsveicu ar masāžu (ar kuru mani pašu savukārt apsveica ZSV ) Šodien bija Zane - Radis atvērās un atslāba krietni ātrāk nekā pirmajā reizē (kura bija laikam pirms pusotra gada), tikai brīžiem brīnījās par kaut ko - piemēram, kad Zane staipīja viņam priekškājas viņš ar tādu patiesu izbrīnu sejā uz viņām skatījās.
saspringušākais bija pakausis (saistība ar nepareizo žokli?) un kreisā pakaļkāja. mugura arī drusku, kreisajā pusē vairāk, bet nekas traks. Zane domā ka pa dubļiem varbūt kaut kā sabridies. galu galā jāts jau nav - kopš treniņa, kas bija vēl janvārī, jāts ir tikai vienreiz - apvidū.
segli kopumā der ok, vienīgi skaustā varēja būt labāk, bet teica, ka ar aitu var jāt droši un pāri viņam netiekot darīts.
Radis pāris dienas pēc Zanes sāka klibot ar savu parasto kreiso priekškāju - sākumā rikšos, tad arī soļos, bet ļoti ātri pārgāja. nagā neko neredzēju, moš iznāca abscess pa mīksto daļu un viss.
visu ziemu ar elpošanu nebija nekādu problēmu, arī Zane, kad bija, teica, ka vispār nevar pateikt, ka elpotājs. bet nu pēdējo nedēļu paliek sliktāk, kā jau parasti uz pavasari. ir nāsis drusku lielākas, sāns redzamāk cilājas un arī klepo vairāk. lazdas ziedot. vispār šoziem bija tik labi, ka es pilnīgi brīnījos - tiešām nekāda vaina, tik vien ka pa retam ieklepojās. cerams, ka pavasaris uz tā fona arī paies labāk nekā citus gadus.
no piedevām apmēram visu laiku dodu - minerālbrikus, magniju (tikko beidzās), ķiploku pulveri, kurkumu, savu vākto tēju maisījumu, ceolītu. samērā nesen paņēmu no makanas elpošanas piedevu, bet ne tāpēc, ka baigi akūti būtu vajadzējis, bet uznāca kāre kaut ko zirdziņam nopirkt
aizdomīgi daudz sācis kasīties, īpaši dibengalu, moš pārmaiņas pēc jāattārpo ķīmiski.
tā vispār gaidu, kad normalizēsies pamats - laukumi nav tādi pārāk jājami. vai nu dubļi vai slidens vai abi kopā. kad nu jāju, tad ejam uz mežu, bet gribas ņemt iejādes treniņus pie Aijas
13. februāris
11. februārī apritēja 5 gadi kopš mēs ar Radi satikāmies. laikapstākļi gan bija tādi, ka es knapi saņēmos aizbraukt Radi apraudzīt - visu dienu gāza auksts lietus un stallis ir viena liela dubļu jūra
varētu teikt, ka es Radi mūsu pazīšanās piektajā gadadienā apsveicu ar masāžu (ar kuru mani pašu savukārt apsveica ZSV ) Šodien bija Zane - Radis atvērās un atslāba krietni ātrāk nekā pirmajā reizē (kura bija laikam pirms pusotra gada), tikai brīžiem brīnījās par kaut ko - piemēram, kad Zane staipīja viņam priekškājas viņš ar tādu patiesu izbrīnu sejā uz viņām skatījās.
saspringušākais bija pakausis (saistība ar nepareizo žokli?) un kreisā pakaļkāja. mugura arī drusku, kreisajā pusē vairāk, bet nekas traks. Zane domā ka pa dubļiem varbūt kaut kā sabridies. galu galā jāts jau nav - kopš treniņa, kas bija vēl janvārī, jāts ir tikai vienreiz - apvidū.
segli kopumā der ok, vienīgi skaustā varēja būt labāk, bet teica, ka ar aitu var jāt droši un pāri viņam netiekot darīts.
3. marts
Radis pāris dienas pēc Zanes sāka klibot ar savu parasto kreiso priekškāju - sākumā rikšos, tad arī soļos, bet ļoti ātri pārgāja. nagā neko neredzēju, moš iznāca abscess pa mīksto daļu un viss.
visu ziemu ar elpošanu nebija nekādu problēmu, arī Zane, kad bija, teica, ka vispār nevar pateikt, ka elpotājs. bet nu pēdējo nedēļu paliek sliktāk, kā jau parasti uz pavasari. ir nāsis drusku lielākas, sāns redzamāk cilājas un arī klepo vairāk. lazdas ziedot. vispār šoziem bija tik labi, ka es pilnīgi brīnījos - tiešām nekāda vaina, tik vien ka pa retam ieklepojās. cerams, ka pavasaris uz tā fona arī paies labāk nekā citus gadus.
no piedevām apmēram visu laiku dodu - minerālbrikus, magniju (tikko beidzās), ķiploku pulveri, kurkumu, savu vākto tēju maisījumu, ceolītu. samērā nesen paņēmu no makanas elpošanas piedevu, bet ne tāpēc, ka baigi akūti būtu vajadzējis, bet uznāca kāre kaut ko zirdziņam nopirkt
aizdomīgi daudz sācis kasīties, īpaši dibengalu, moš pārmaiņas pēc jāattārpo ķīmiski.
tā vispār gaidu, kad normalizēsies pamats - laukumi nav tādi pārāk jājami. vai nu dubļi vai slidens vai abi kopā. kad nu jāju, tad ejam uz mežu, bet gribas ņemt iejādes treniņus pie Aijas



Komentāri
Ierakstīt komentāru