2015/februāris - apkārt Dubkalnu karjeram
2015
26. februāris
trešo dienu gājām staigāt pa mežu. šodien bija pat konkrēts mērķis - apiet apkārt Dubkalnu ūdenskrātuvei, ko arī sekmīgi realizējām. pa ceļam satikām čaļus, kas peldējās āliņģī, divus vecāka gadagājuma nūjotājus un pārīti ar pomerānijas špicu. sunītis bija nobijies un tika paņemts opā - mani mazliet izbrīnīja, ka Radis bija sunītī maigi ieinteresēts un bikli stiepās pie sunīša lai to ošņātu un pētītu. tā vispār šodien diezgan daudz klepoja. stāsta ka alkšņi sākot ziedēt
rīt plāns beidzot pajāt, jo ledus uz takām jau tāds pavisam čagans palicis.
27. februāris
burvīga, divvientulīga izjāde mežā. Radis šodien bija lielisks - tāds relaksēts, mazliet apgarots, bet ar normālu uguntiņu. lēkšos smaidīdams līdz ausīm divreiz pat pakaļu pameta. nu tā ļoti cienīgi un pieklājīgi, bet tomēr. ļoti priecājos, ka šams tā izpaudās, jo tāda ekspresija viņam nav pārāk raksturīga. visu laiku varējām pārvietoties ar brīvām pavadām, viņš nekur nesteidzās un nedricelējās.
beigās ar bija ļoti mīļotīgs un ilgi negribēja atvadīties.
pēdējā laikā pēc atnākšanas no meža daudz žāvājas.
28. februāris
savā ziņā tusiņu diena. notika nagu griešana, turpat apkārt ciemiņi, staļļa saimniece iznesa kartupeļu pankūkas utt. nu tāds jauks ņiguņegs. Radis bija tāds pieklājīgi saviesīgs, uzvedās kā jau pieklājas - kāda maza uzkoda, small talk utt. Radim tika gods pavizināt 3 piecgadīgas meitenītes.
1. marts
cēlā vienatnē aizgājām uz mežu. gāja ļoti labi un mierīgi, zirgs turpina būt aktīvi relaksēts ļoti patīkami ar tādu darboties, jāt un komunicēt. cerams, tas tā arī paliks un viņš vairs nekritīs savos depresīvajos un nervozajos "prom" stāvokļos. vismaz ne ilgstoši.
jāpagaida, lai vēl vairāk nokūst ledus un drusku apžūst pamats un jāiet ekspedīcijās meklēt jaunas takas. šobrīd man pietiek zināmu taciņu, lai sakombinētu kādu 5 km maršrutu uz stundiņu, bet tas ir ar daudz soļošanu.
ā un saimniece stāstīja, ka tieši pirms es ierados, Radis ar Sniķi esot spēlējušies - mētājuši pakaļas un staigājuši divkājās. ļoti priecājos, jo Radis sen nebija manīts tā patiešām azartiski spēlējamies
26. februāris
trešo dienu gājām staigāt pa mežu. šodien bija pat konkrēts mērķis - apiet apkārt Dubkalnu ūdenskrātuvei, ko arī sekmīgi realizējām. pa ceļam satikām čaļus, kas peldējās āliņģī, divus vecāka gadagājuma nūjotājus un pārīti ar pomerānijas špicu. sunītis bija nobijies un tika paņemts opā - mani mazliet izbrīnīja, ka Radis bija sunītī maigi ieinteresēts un bikli stiepās pie sunīša lai to ošņātu un pētītu. tā vispār šodien diezgan daudz klepoja. stāsta ka alkšņi sākot ziedēt
rīt plāns beidzot pajāt, jo ledus uz takām jau tāds pavisam čagans palicis.
burvīga, divvientulīga izjāde mežā. Radis šodien bija lielisks - tāds relaksēts, mazliet apgarots, bet ar normālu uguntiņu. lēkšos smaidīdams līdz ausīm divreiz pat pakaļu pameta. nu tā ļoti cienīgi un pieklājīgi, bet tomēr. ļoti priecājos, ka šams tā izpaudās, jo tāda ekspresija viņam nav pārāk raksturīga. visu laiku varējām pārvietoties ar brīvām pavadām, viņš nekur nesteidzās un nedricelējās.
beigās ar bija ļoti mīļotīgs un ilgi negribēja atvadīties.
pēdējā laikā pēc atnākšanas no meža daudz žāvājas.
savā ziņā tusiņu diena. notika nagu griešana, turpat apkārt ciemiņi, staļļa saimniece iznesa kartupeļu pankūkas utt. nu tāds jauks ņiguņegs. Radis bija tāds pieklājīgi saviesīgs, uzvedās kā jau pieklājas - kāda maza uzkoda, small talk utt. Radim tika gods pavizināt 3 piecgadīgas meitenītes.
1. marts
cēlā vienatnē aizgājām uz mežu. gāja ļoti labi un mierīgi, zirgs turpina būt aktīvi relaksēts ļoti patīkami ar tādu darboties, jāt un komunicēt. cerams, tas tā arī paliks un viņš vairs nekritīs savos depresīvajos un nervozajos "prom" stāvokļos. vismaz ne ilgstoši.
jāpagaida, lai vēl vairāk nokūst ledus un drusku apžūst pamats un jāiet ekspedīcijās meklēt jaunas takas. šobrīd man pietiek zināmu taciņu, lai sakombinētu kādu 5 km maršrutu uz stundiņu, bet tas ir ar daudz soļošanu.
ā un saimniece stāstīja, ka tieši pirms es ierados, Radis ar Sniķi esot spēlējušies - mētājuši pakaļas un staigājuši divkājās. ļoti priecājos, jo Radis sen nebija manīts tā patiešām azartiski spēlējamies



Komentāri
Ierakstīt komentāru