2015/rudens
2015
22. oktobris
mana zirgošanās joprojām notiek ne pārāk intensīvā režīmā - darbs, studijas un regulāri slimojoša mašīna atstāj savu ietekmi. bet nu pa laikam jau notiek arī kādas jaukas aktivitātes, kas ir kaut kas drusku vairāk, nekā paglaudīt deguntiņu, padot auziņas, vai drusku pajādelēt pa laukumu.
mēneša sākumā bija Juris vīlēt zobus - viss tā labi, tās pērnās spraugas neaktīvas, vienu drusku patīrīja, priekš sevis nēsājis zobus ļoti labi.
kaut kā pasācis atkal vairāk klepot. vispār interesanti, ka viņam tieši uz rudeņiem tas klepus saaktivizējas un arī, ja siens vēl nav sācies - tā bija pašā, pašā klepus sākumā un citus gadus ar tā bijis, ka sāk, vēl pirms siena, klepot. diez kāpēc
*) septembra beigās bijām burvīgā pastaigā. bija silta diena, aizgājām uz karjeru pie rokas. tad es nopeldējos. Irbe pa to laiku pieturēja Radi. viņš bija pilnīgās šausmās redzot kā es ieskrienu ūdenī. toties pēc tam likās, ka tas viņu ir iedvesmojis sajūsmināties par ūdeni vairāk nekā parasti. tā rezultātā man nācās nožēlot, ka es pirms kāpšanas ar viņu ūdenī saģērbos un iet mājās ar pilnīgi slapjām biksēm
*) kādu laiku barā pie lielajiem zirgiem dzīvo ponis. sākumā bija ar visu ķēdi pasprucis un beigu beigās tika nolemts eksperimentālā kārtā viņu tur atstāt. šobrīd ir iedzīvojies visai labi
*) baudām rudens mežu. šausmīgi skaisti šobrīd tur ira
*) viendien ar Irbi bijām ekspotīcijā meklēt jaunas takas un atradām vienu superīgu - turp iet pa kalna pakāji, atpakaļ pa kalna kori. ļoti skaista
*) 8. oktobrī apritēja 4 gadi kopš Radis ir pēc papīriem manējais
*) Radis vispār tāds labā garastāvoklī
*) šodien Radis iemācījās pacelt no zemes steku. vispār noderīgi. jāatīsta šī spēja un varbūt ar laiku varēs sēņot jāšus
22. oktobris
mana zirgošanās joprojām notiek ne pārāk intensīvā režīmā - darbs, studijas un regulāri slimojoša mašīna atstāj savu ietekmi. bet nu pa laikam jau notiek arī kādas jaukas aktivitātes, kas ir kaut kas drusku vairāk, nekā paglaudīt deguntiņu, padot auziņas, vai drusku pajādelēt pa laukumu.
mēneša sākumā bija Juris vīlēt zobus - viss tā labi, tās pērnās spraugas neaktīvas, vienu drusku patīrīja, priekš sevis nēsājis zobus ļoti labi.
kaut kā pasācis atkal vairāk klepot. vispār interesanti, ka viņam tieši uz rudeņiem tas klepus saaktivizējas un arī, ja siens vēl nav sācies - tā bija pašā, pašā klepus sākumā un citus gadus ar tā bijis, ka sāk, vēl pirms siena, klepot. diez kāpēc
*) septembra beigās bijām burvīgā pastaigā. bija silta diena, aizgājām uz karjeru pie rokas. tad es nopeldējos. Irbe pa to laiku pieturēja Radi. viņš bija pilnīgās šausmās redzot kā es ieskrienu ūdenī. toties pēc tam likās, ka tas viņu ir iedvesmojis sajūsmināties par ūdeni vairāk nekā parasti. tā rezultātā man nācās nožēlot, ka es pirms kāpšanas ar viņu ūdenī saģērbos un iet mājās ar pilnīgi slapjām biksēm
*) kādu laiku barā pie lielajiem zirgiem dzīvo ponis. sākumā bija ar visu ķēdi pasprucis un beigu beigās tika nolemts eksperimentālā kārtā viņu tur atstāt. šobrīd ir iedzīvojies visai labi
*) baudām rudens mežu. šausmīgi skaisti šobrīd tur ira
*) viendien ar Irbi bijām ekspotīcijā meklēt jaunas takas un atradām vienu superīgu - turp iet pa kalna pakāji, atpakaļ pa kalna kori. ļoti skaista
*) 8. oktobrī apritēja 4 gadi kopš Radis ir pēc papīriem manējais
*) Radis vispār tāds labā garastāvoklī
*) šodien Radis iemācījās pacelt no zemes steku. vispār noderīgi. jāatīsta šī spēja un varbūt ar laiku varēs sēņot jāšus














Komentāri
Ierakstīt komentāru