2015/janvāris - iejušanās

2015
2. janvāris

zirdziņi priecājās ieraugot mūs atbraucam. Radītis pat uzzviedza. es savukārt ļoti izbrīnījos ieraugot ka mūsu trio norijuši pusrulli - viņiem vakar tika nolikts pilnīgi jauns un neiesākts.
laika apstākļi ļoti neiedvesmoja kaut ko darīt. pavadājām zirgus drusku pa teritoriju, likām aptipināt pāris aplīšus pa raundpenu, pacienājām ar spraukumiem un viss.
ja vakar, kad prombraucot atvadījāmies zirgi nāca līdz vārtiem pavadīt, tad šodien jau palika pie ruļļa un nelikās traucēties.
saimniece stāstīja, ka pa nakti kaut kur netālu esot šautas raķetes. viņa skrējusi ārā skatīties ko jaunie zirgi par to saka - konstatējusi, ka viss bars stāv kopā - vietējie savā aploka pusē, mūsējie savā, bet visi kopā vienā čupā.


3. janvāris

zirgiem ielikts jauns rullis, bet iepriekšējā paliekās Radis lepni čurāja mani sagaidot rīt mēģināsim laist barā.
šodien bijām pastaigā pie rokas uz mežu. nekur daudz neklīdām - aizgājām līdz Dubkalnu karjeram un nācām atpakaļ. pa ceļam satikām divus jātniekus no mūsu staļļa - uztraucās gan mūsējie, gan viņējie zirgi, bet kopumā ļoti pozitīvs gājiens. jau nosiekalojos un domās palēkšoju pa vilinošajām taciņām, kas tur krustu šķērsu iet. nu atliek tikai palēkšot arī dzīvē
ā - lai tiktu uz mežu ir jāšķērso dzelzceļa sliedes. vietā, kur kādreiz bijusi pārbrauktuve un ceļš, bet vairs nav - ceļš beidzas pie sliedēm. man likās ka Radim būs iebildumi iet pāri sliedēm, bet nav vispār nekādu. kaut kad Salaspilī ejot pāri pārbrauktuvei viņš kko šķobījās un ne visai gribēja iet, bet tagad kkā pilnīgā mierā.



4. janvāris

zirgi iegāja barā. viss tā ļoti mierīgi. vispār interesanti - bez mūsu troikas, barā ir tikai vēl divi kastrāti. pārējās visas ķēves. līdz šim visur ķēves bijušas krietnā mazākumā. redzēs kā būs, varbūt arī Radis beidzot apņems sev kādu sieviņu
 


Komentāri

Populāras ziņas