2015/marts

2015
18. marts

Radim bija sliktā diena. galīgi nekomunicējams likās. man gan plānā kā reiz bija undemanding time. pasēdēju ganos siena rullī, bet biju paņēmusi līdz apaušus, lai varētu aizvest zirdziņu paēst auzas. kamēr apauši karājas uz pleca, drīkst Radīti kasīt, bužināt un būt blakus. kā apaušus patirina, tā Radīts ar "lieciet mani visi mierā" sejas izteiksmi aizgriežas vai sāk kapu (t.i. lēni) gaitā vilkties prom.


21. marts

Radis pilnīgi pretējs iepriekšējai reizei - tāds atvērts, maigs, komunikabls, ieinteresēts un darbīgs. Laikapstākļi gan bija izcili pretīgi - slapjš sniegs, kas lielā ātrumā nevis krīt no gaisa, bet pārvietojas paralēli zemei. patusējām drusku pa ganiem. Radis ļoti cītīgi ņēma zobos kociņu, ilgi turēja un purināja - un es to pat viņam neprasīju. Ņēma zobos un kratīja arī spainīti, ko es viņam nekad neesmu likusi darīt/mācījusi, lepni cilāja kājiņu un visādi iztaisījās. pavisam burvīgs tāds.



22. marts

Radis joprojām superīgā mōdā. Aizgājām uz laukumu paņemties no zemes. Tāpat brīvībā, kas nebija darīts miljons gadus, bet ir skaidrs, ka, ja Radis nav "prom", tad viņš ļoti labprāt darbojas un konektējas. paskraidījām kopā un padarījām vēl šādas tādas zināmas lietas. es gan biju par biezu saģērbusies aktīvai kustībai, tāpēc ātri piekusu


ar elpošanu siltākās dienās ir sliktāk. šodien sākumā likās ok, bet kad sāku rikšot pa laukumu viņš sāka sēkt. lēkšos vispār klepoja no vienas vietas, bet enerģija it kā bija, lēkšoja labprāt un ritmiski, nelikās ka nav spēka vai, ka taisās saļimt vai nosmakt. nu ilgi es nejāju, kādu pusstundiņu moš.garastāvoklis bija labs un komunikabls.
bet pagaidām liekas ka ir tā kā drusku labāk nekā pagājšpavasar. iespējams tāpēc, ka pērn viņš visu ziemu nostāvēja ar to stiegru, bet šogad ir vairāk kustējies.

Komentāri

Populāras ziņas