2015/jūlijs

2015
15. jūlijs


*) viendien bija mediatīvā diena - pačučēju Radim uz muguras, viņš pats arī aizmiga, bija ļoti jauki;
*) bijām divatā uz mežu. sākumā pilnīgs jēriņš - apgarots, mierīgs, grib ganīties utt. forši palēkšojām utt. kā sākām soļot uz mājām, atkal sāka cepināties drusku. bet vismaz tas vairs nenotika ģeometriskā progresijā kā iepriekš. padusmojās, parullējās - kad neļāvu iet tik šausmonīgi ātros soļos, kā kungam gribējās un tad pamazām atslāba. pēdējo posmu pa asfaltu jau gājām ar brīvām pavadām pavisam mierīgi, bet nu problēmiņa vēl pastāv;
*) vakar atkal drusku palēkājām, daudz gan nevarēja izvērsties, jo laukumā bez mums bija bars ar ne visai stabiliem nomniekiem, bet gāja ļoti forši. pirms lēkāšanas mēģinājām ar Sniķi pārī šo to darīt. pie tās shēmas īsti neesam atgriezušās, bet kopā jājot laukumā mēdzam šo un to padarīties - blakus parikšot voltus, kopā rikšot pāri no zemes mazliet paceltai kārtiņai utt. tagad esam ķērušās pie lēkšiem blakus - pagaidām Radis tikai ārmalā un pa perimetru. tas ir visai jautri, Radis pa brīžam drusku žmodzas uz Sniķi. jāmēģina kaut kad ar Sniķi ārmalā un voltā arī;
*) mana draudzene uztaisīja video Saviešu dziesmai, kurā piedalāmies mēs ar Radi un Irbe ar Sniķi




Tā vispār Radim iet labi - dunduru gandrīz nav. jājamo mušu deķi biju uzlikusi 1x - vienā no tām siltākajām dienām. masku reizēm uzlieku, lai gan varētu arī nelikt. zirgs ir apaļš un smuks un ļumīgs. vispār nezinu kā tas iespējams, jo lai kādā laikā es nebrauktu, zirgi parasti stāv mājās pie vannas un guļ, ēst iet tikai vēlos vakaros. viņiem gan pie mājām tiek pa bišķim izlikts arī jaunais siens, ko saimnieks pats pļauj un vāc, bet ne jau tādā apjomā, lai no tā varētu ļumēt. ar elpošanu ļoti labi - retumis slodzē noklepojas, bet elpo normālā ātrumā, neaizelšas, enerģija un izturība ļoti laba, arī pavasarī bija nesalīdzināmi labāk, nekā pagājšgad. nagi varētu būt labāki drusku.
bija doma aizjāt uz iejādes treniņmačiem uz Tīnūžiem pie Antras, bet viņi protams ir gandrīz vienīgajā augusta datumā, kad es toč netieku.

Komentāri

Populāras ziņas