2014
8. septembris

cienītskungs turpina klibot. labāk paliek, bet ne līdz galam. kkādu tur caurumu zolē uzrakām, iespējams ka tas pie vainas. tad nu apciemoju zirgu pļavā, cienāju ar kārumiem un mērcēju kāju.
viendien zirgs bija ļoti sliktā garastāvoklī un nīgrs - pat runāties negribēja un lai viņu kasa arī nē. pārējās dienas gan tāds jauks un sirsnīgs.
šodien bija drusku akšens, jo ejot pēc zirga atklājās, ka kāda trešdaļa ir patvaļīgi šķērsojusi ganu un ganās govju kaimiņa attālā. no sākuma nesapratu kā viņi tur bija tikuši, kad atradu izpostīto vietu, tad 4 paši bija prātīgi un atlīda atpakaļ, bet viens apmaldījās un krita histērijā. a tur paralēli mūsu ganam iet vecās kolhozlaiku dzeloņdrāšu rindas, kuras turklāt ieaugušas usnēs un nātrēs līdz padusēm. es biju savās atvasarīgajās īsbiksēs un kurpītēs, rezultātā tā mazā muļķīša glābšana man maksāja brišanu ar plikiem stilbiem pa to nātru un ušņu biezokni





12. septembris

Radis tik klibo un manliekas, ka labāk tomēr nepaliek. soļo tīri neko, bet rikšos ir traki. tas gan netraucēja šamam kā pilnīgi aptrakušam vismaz pusstundu (man šķiet ilgāk), ar nelielām pauzītēm, auļot pakaļu pa gaisu mētājot un kājas vicinot, izaicinot Sniķi spēlēties. katrā ziņā nelikās, ka kungam slikta pašsajūta, jo auļoja viņš ar totālu raķeti dibenā. rikšu momentos gan klibums ļoti redzējās.

Komentāri

Populāras ziņas