2014
4. oktobris
ieskrienu stallī uz drusku ilgāku brītiņu. nu kādu stundiņu. mēģinu skalot muti ar šļūku, bet tas ir pilnīgi veltīgi, īpaši vienatā. tad man rodas doma par parastu plastmasas pudeli. Ivetai tāda atrodas, turklāt ar sporta korķi. ar to tā lieta sokas visnotaļ labi. Iveta pietur aiz apaušiem, es šļācu mutē, Radis stāv ar izbrīnītu/pārsteigtu sejas izteiksmi un šļankā ārā strutas. nāsī ir vēl drusku tāds strutiņu notecējums, bet jau nesalīdzināmi mazāks, tā ka iet viss uz labo pusi.
šodien atšķirībā no iepriekšējās dienas, bija labā un draudzīgā noskaņojumā, likās, ka labprāt komunicētu vairāk un nopietnāk. uzbrukumu ar šļūku vispār neņēma ļaunā, tikai tā viegli melanholiski un lunkani izvairījās
5. oktobris
kādu pusstundu guļu zirgam uz muguras. zirgs pats arī guļ. nu tā, ka pavisam atrubījies.
11. oktobris
Natālijas nagu vizīte.
Radim vēl ir maza strutiņa nāsī, bet liekas jau pavisam labi ar tiem zobiem. skalojot nekas īpaši vairs negāžas ārā.
12. oktobris
plānotās pastaigas vietā ir nerimstošas lietavas un sēdēšana stallī. var dzirdēt, ka sākusies siena sezona - zirgs klepo.
14. oktobris
jāts nav tik ilgi, ka ir jau pierasts pie nejāšanas un šādā laikā vieglāk liekas vienkārši aizvest zirgam kaudzi ar biešu lapām, paglaudīt deguntiņu un braukt mājās. mums gan it kā ir manēža, bet kopš pavasara nav mitrināts pamats un ļoti put, tāpēc es ar savu elpotāju negribu tur iet. jaunā saimniece sola drīzumā pamatu savest kārtībā.
pēdējās nedēļas trīs ir pagājušas kkādā paralēlā universā - 2 nedēļas teātrī pie pirmizrādes, viena nedēļa komandējumā Minskā. pa to laiku parastajā universā, īpaši jau staļļa, ir paspējis notikt tik daudz kas, ka man grūti to visu tā sagremot - ir pēkšņi nomainījušies staļļa apsaimniekotāji, Radi apciemojuši divi zobārsti, utt. pat uz Natālijas nagu vizīti nesos pa taisno no lidostas, mājās tikai pārģērbojoties un izstrēbjot puskrūzi tējas. gribas nīgroties, ka siltais, jaukais un saulainais rudens beidzās līdz ar manas aizņemtības beigšanos. kā ir brīvāks laiks, tā sākušās rudens lietavas.
4. oktobris
ieskrienu stallī uz drusku ilgāku brītiņu. nu kādu stundiņu. mēģinu skalot muti ar šļūku, bet tas ir pilnīgi veltīgi, īpaši vienatā. tad man rodas doma par parastu plastmasas pudeli. Ivetai tāda atrodas, turklāt ar sporta korķi. ar to tā lieta sokas visnotaļ labi. Iveta pietur aiz apaušiem, es šļācu mutē, Radis stāv ar izbrīnītu/pārsteigtu sejas izteiksmi un šļankā ārā strutas. nāsī ir vēl drusku tāds strutiņu notecējums, bet jau nesalīdzināmi mazāks, tā ka iet viss uz labo pusi.
šodien atšķirībā no iepriekšējās dienas, bija labā un draudzīgā noskaņojumā, likās, ka labprāt komunicētu vairāk un nopietnāk. uzbrukumu ar šļūku vispār neņēma ļaunā, tikai tā viegli melanholiski un lunkani izvairījās
5. oktobris
kādu pusstundu guļu zirgam uz muguras. zirgs pats arī guļ. nu tā, ka pavisam atrubījies.
11. oktobris
Natālijas nagu vizīte.
Radim vēl ir maza strutiņa nāsī, bet liekas jau pavisam labi ar tiem zobiem. skalojot nekas īpaši vairs negāžas ārā.
12. oktobris
plānotās pastaigas vietā ir nerimstošas lietavas un sēdēšana stallī. var dzirdēt, ka sākusies siena sezona - zirgs klepo.
14. oktobris
jāts nav tik ilgi, ka ir jau pierasts pie nejāšanas un šādā laikā vieglāk liekas vienkārši aizvest zirgam kaudzi ar biešu lapām, paglaudīt deguntiņu un braukt mājās. mums gan it kā ir manēža, bet kopš pavasara nav mitrināts pamats un ļoti put, tāpēc es ar savu elpotāju negribu tur iet. jaunā saimniece sola drīzumā pamatu savest kārtībā.
pēdējās nedēļas trīs ir pagājušas kkādā paralēlā universā - 2 nedēļas teātrī pie pirmizrādes, viena nedēļa komandējumā Minskā. pa to laiku parastajā universā, īpaši jau staļļa, ir paspējis notikt tik daudz kas, ka man grūti to visu tā sagremot - ir pēkšņi nomainījušies staļļa apsaimniekotāji, Radi apciemojuši divi zobārsti, utt. pat uz Natālijas nagu vizīti nesos pa taisno no lidostas, mājās tikai pārģērbojoties un izstrēbjot puskrūzi tējas. gribas nīgroties, ka siltais, jaukais un saulainais rudens beidzās līdz ar manas aizņemtības beigšanos. kā ir brīvāks laiks, tā sākušās rudens lietavas.

Komentāri
Ierakstīt komentāru