2014/decembris - zobi un treniņš
2014
27. decembris
bija Juris skatīties zobus - viss it kā normāli, nekādu nepatikšanu mutē nebija - uz tā fona, nesaprotams tas puņķis/struta kreisajā nāsī, kuras dēļ arī neliku Jurim svētkos mieru un gribēju lai jau šogad paskatās. iedeva Lahēzi.
Radim gan bija trakā reize, tie, kas bija klāt, kad viņu pēdējo reizi vīlēja Iren, sapratīs par ko es runāju. bokss gan vismaz ierobežotāks nekā Dabas zirgu nojume - nevarēja mūs tik plašā radiusā izlidināt
vēl satiku pa stalli klimstam Uģi - apjautājos par segliem. viņš ieteica mēģināt nopirkt to paliktni (vai nu ļoti dārgo aitas, vai lētāko ne-aitas variantu) ar kabatiņām un piedāvājās uztaisīt speciālus voiloka ieliktņus - tad varētu derēt mani Kīferi, kuri nevienam no nedaudzajiem interesentiem nav derējuši. jāapsver šī iespēja. katrā ziņā Rada muguru komentēja kā ļoti grūtu no seglu piemeklēšanas viedokļa.
28. decembris
treniņš. turpinājām pagājšreiz iesākto un ar mūsu shēmu saistīto.
lielie volti sanāk labi, bet mazajos es sāku drusku "slēpot" ar pavadām un iztaisnoju vienu elkoni. vajadzētu vairāk nelielus, mierīgus voltiņus soļos ar taisnu kaklu padarīt.
rikšos gāju vingrinājumu - diagonāle, volts pie B, diagonāle, volts pie E - tas man patika
soļos bija grūtāks un čakarīgāks vingrinājums - viduslīnija, volts pa kreisi, taisni, volts pa labi, taisni, apstāšanās X, taisni, volts pa kreisi, taisni, volts pa labi. sākumā volti kādi nu man sanāk vai ērtāki, pēc tam cenšoties neaiziet līdz sienai un nekāpt uz perimetra.
lēkšus daudz neņēmām, lai zirgs nesasvīst un pēc tam nav grūti nožāvēt. uz katru pusi - perimetrs + 1 volts jebkurā manis izvēlētā vietā. uz lēkšiem vispār Radis palika visai hot, sāka nākt dūmi pa ausīm ārā, man bija grūti video gan to nevar īsti redzēt. vismaz to, ka man ir grūti. pēc lēkšiem Radis bija ļoti saaktivizējies un gribēja pārvietoties ļoti nadzīgi, līdz ar to, man palika vēl grūtāk
kopumā lēkši nebija pavisam sūdīgi, bet iepriekšreiz, kad biju manēžā, bija labāk
noslēgumā man piedāvāja izvēlēties vai nu atkārtot lēkšus pa perimetru+voltu vai rikšu diagnoāles+voltus. es izvēlējos otro variantu, jo tā likās drošāk. tāpat jau brīžam, īpaši pagriezienos bija sajūta, ka zirgs rikšo tik ātri, ka es nevaru paspēt viņam līdzi un viņš aizrikšos, bet es palikšu karājamies gaisā. Gita to protams ievēroja un kad mēs jau bijām beiguši, paslavēja, ka spēju noturēt savu ieplānoto trajektoriju, par spīti tam, ka zirgs izskatās gatavs - citēju: "iet pa pieskari"
pēc tam es sāku atsoļoties, bet Irbe iesildīties. kad viņa bija drusku iesildījusies un es pilnīgi izlaidusies, atkoncentrējusies un izplūdusi, tad izgājām soļos kopā shēmu. mana atkoncentrētība ir lieliski redzama
27. decembris
bija Juris skatīties zobus - viss it kā normāli, nekādu nepatikšanu mutē nebija - uz tā fona, nesaprotams tas puņķis/struta kreisajā nāsī, kuras dēļ arī neliku Jurim svētkos mieru un gribēju lai jau šogad paskatās. iedeva Lahēzi.
Radim gan bija trakā reize, tie, kas bija klāt, kad viņu pēdējo reizi vīlēja Iren, sapratīs par ko es runāju. bokss gan vismaz ierobežotāks nekā Dabas zirgu nojume - nevarēja mūs tik plašā radiusā izlidināt
vēl satiku pa stalli klimstam Uģi - apjautājos par segliem. viņš ieteica mēģināt nopirkt to paliktni (vai nu ļoti dārgo aitas, vai lētāko ne-aitas variantu) ar kabatiņām un piedāvājās uztaisīt speciālus voiloka ieliktņus - tad varētu derēt mani Kīferi, kuri nevienam no nedaudzajiem interesentiem nav derējuši. jāapsver šī iespēja. katrā ziņā Rada muguru komentēja kā ļoti grūtu no seglu piemeklēšanas viedokļa.
28. decembris
treniņš. turpinājām pagājšreiz iesākto un ar mūsu shēmu saistīto.
lielie volti sanāk labi, bet mazajos es sāku drusku "slēpot" ar pavadām un iztaisnoju vienu elkoni. vajadzētu vairāk nelielus, mierīgus voltiņus soļos ar taisnu kaklu padarīt.
rikšos gāju vingrinājumu - diagonāle, volts pie B, diagonāle, volts pie E - tas man patika
soļos bija grūtāks un čakarīgāks vingrinājums - viduslīnija, volts pa kreisi, taisni, volts pa labi, taisni, apstāšanās X, taisni, volts pa kreisi, taisni, volts pa labi. sākumā volti kādi nu man sanāk vai ērtāki, pēc tam cenšoties neaiziet līdz sienai un nekāpt uz perimetra.
lēkšus daudz neņēmām, lai zirgs nesasvīst un pēc tam nav grūti nožāvēt. uz katru pusi - perimetrs + 1 volts jebkurā manis izvēlētā vietā. uz lēkšiem vispār Radis palika visai hot, sāka nākt dūmi pa ausīm ārā, man bija grūti video gan to nevar īsti redzēt. vismaz to, ka man ir grūti. pēc lēkšiem Radis bija ļoti saaktivizējies un gribēja pārvietoties ļoti nadzīgi, līdz ar to, man palika vēl grūtāk
kopumā lēkši nebija pavisam sūdīgi, bet iepriekšreiz, kad biju manēžā, bija labāk
noslēgumā man piedāvāja izvēlēties vai nu atkārtot lēkšus pa perimetru+voltu vai rikšu diagnoāles+voltus. es izvēlējos otro variantu, jo tā likās drošāk. tāpat jau brīžam, īpaši pagriezienos bija sajūta, ka zirgs rikšo tik ātri, ka es nevaru paspēt viņam līdzi un viņš aizrikšos, bet es palikšu karājamies gaisā. Gita to protams ievēroja un kad mēs jau bijām beiguši, paslavēja, ka spēju noturēt savu ieplānoto trajektoriju, par spīti tam, ka zirgs izskatās gatavs - citēju: "iet pa pieskari"
pēc tam es sāku atsoļoties, bet Irbe iesildīties. kad viņa bija drusku iesildījusies un es pilnīgi izlaidusies, atkoncentrējusies un izplūdusi, tad izgājām soļos kopā shēmu. mana atkoncentrētība ir lieliski redzama

Komentāri
Ierakstīt komentāru