2014
20. augusts

foršs mežs divatā. baigais vējš bija - viss čabēja un locījās, Radis arī likās tāds drusku hot, bet nekāda vaina. pirmo reizi vieni paši aizgājām uz Acones mežu. zirgs pusceļā drusku pabļāva, bet gāja patīkami aktīvi abos virzienos, nebija ne velkams, ne grūžams. forši palēkšojām, tikai pēdējos rikšos pirms grantinieka uz mājām bija mazliet steidzīgs un pieturams.

21. augusts

gandrīz veselu stundu diezgan intensīvi nojāju pa laukumu. bija rikšu kavaletes uzliktas un viens mazs šķērslītis. Radis gan bija kokains, lai gan es iesoļojoties mēģināju viņu drusku pastaipīt jājot serpantīnus un voltus. plecos arī gāzās un tā, bet tai pašā laikā diezgan sadarbīgs, baigi jāstrīdās nebija. es no savas pārcentības sāku viņu pārāk steidzināt, bet to par laimi pamanīja I. un man aizrādīja. tā vispār nav man tipiska problēma. vēl viena netipiska problēma bija lēkšos uz vienu pusi - man kaut kas nebija ar kājām kārtībā tās griezās uz āru, vilkās uz augšu un vispār bija stulbas. uz otru pusi nezkāpēc varēju lēkšot pavisam normāli. mazajam šķērslītim sākumā gājām pāri rikšos, beigās arī astotniekā lēkšos - t.i. pēc katras reizes lēkšojot uz citu pusi. diez ko glīti tas noteikti nebija, bet kaut kā jau jāatsāk ir. palīdzēja staļļabiedrene, kura stāvēja apmēram blakus šķērslim un jau gabalu pirms tā lika skatīties uz viņu, nevis šķērsli.

22. augusts

pēc iepriekšējās dienas pašai kājas bija pamīkstas, knapi varēju tos 2,6km līdz stallim aizmīties ar riteni. bet zirgu vajadzēja pakustināt. sākumā drusku patirinājos pa laukumu no zemes, pēc tam aizgājām ar staļļabiedreni mazā bezseglu pastaigā uz mazo mežiņu, kur sen nebija būts. tā kā bija plānotas ganīšanās pauzes, ta gājām striķapaušos. 2 vietās drusciņ arī parikšojām. viss tā jauki un mierīgi.

25. augusts

Radītim uzdevums otrreiz pavizināt brāļa vecāko dēlu. uzdevumu pildīja godam, vien laukuma stūrī nobijās no dzeramās vannas, kas stāv ziemas aplokā un šobrīd apgāzta otrādi.
laižot atpakaļ aplokā gan bija drāma - Radīts pielika savu balto, ziņkārīgo degungalu pie gana un atrāvās ar elektrību. tā kā es stāvēju tieši blakus, viņš nosprieda, ka es to viņam nodarīju un apvainojās.

26. augusts


ņemot zirgu no ganiem atkal drāma - zirgs atcerējās iepriekšdienas atraušanos ar elektrību pie vārtiem un negribēja iet tiem cauri. tik ļoti, ka paķēra mani uz izbrīnu un devās atpakaļ. par laimi uzkāpa uz striķa un pats sevi apstādināja
nav pagājusi ne nedēļa, kad pieķēros pakaļkāju griešanai. viena no jaukākajām nagu griešanas reizēm manā karjerā. I. vārdi, ka šoreiz neparasti maz palicis ko pielabot, vispār bija medus manām ausīm bet nu jā, nadziņi izmirkuši, griezās labi, es pat nepiekusu un pēc tam vēl uzlīdu uz neapseglota zirdziņa, pablandījos pa laukumu drusku un beigās otrādi pagulēju uz muguras un pakasīju viņam dupsīti.
kas attiecas uz nagiem - ļoti ceru, ka pēc Natālijas semināra palikšu drošāka un nebaidīšos griezt arī dienās, kad nagu pulciņa vadītājai nav paredzēts būt stallī.

Komentāri

Populāras ziņas