2014
17. septembris
braucot uz stalli jau redzu, ka bars tālākajā ganu stūrī. tāpēc nolemju zirgu uz stalli nevilkt, bet paņemu līdzi striķi un kociņu, lai patestētu kā viņš kustās.
nelielā aplītī pa kunkuļainu pļavu kustējās visnotaļ labi - gaita nelikās 100% tīra rikšos ar to klibo kāju, tomēr tā diezgan nemanāmi. kādā brīvākā dienā moš jāaizdodas kādā soļu pastaigā.
pēc tam pavadīju laiciņu ganos. izskatījās ka Radim nāca miegs, viņš mēģināja stutēties citiem astēs un pačučēt, bet tie kustējās un neļāva. Snikers jau bija pagulējis pirms tam - šai sakarā novēroju burvīgu ainu - Snikers guļ, viņam uz dibenapaļumiem guļ 3 strazdi. Snikers pamostas un sāk staigāt, strazdi turpina sēdēt. izskatījās kā kādā multenē beigās jau aizlaidās.
beigās Snikers ar Radi aizveda baru līdz vienai pļančkai, kur ūdens pāri vēzīšiem, mērcēt nagus. visdziļāk līda pats Snikers - ielīda pļančkā un savā nodabā tur šļakstinājās un kārpījās.
par Radi interesanti tas, ka kopš Natālija apgrieza priekšnagus, viņš pārstājis neizēst auzas. viņš bija pasācis tā darīt. sākumā biju sapratusi ka viņš šmurgājas no rītiem, kad ir klāt piedevas, bet izrādījās, ka neizēdot arī vakaros, kad piedevu nav. mēdzot arī pēc auzām klepot. nospriedu, ka šogad zobi ātrāk izauguši un ka steidzīgi jādomā par vīlēšanu. parastais grafiks mums ir aprīlī un oktobrī. lai nu kā Nastja ziņoja, ka kopš nagu semināra ēdot atkal kārtīgi
tāpat ir doma izmēģināt leišu veta zobu vīlēšanu, viņš nākamnedēļ būs mūsu stallī, pie reizes varētu novīlēt tos zobus. dzirdēju, ka viņš vīlējot tikai ar rokas vīli.
19. septembris
bijām jaukā vakara pastaigā uz mazo mežu kopā ar I&S.
gāja pilnīgi mierīgi un rāmi, nekas tāds īpašs arī nenotika - vnk gājam, gājām, paganījāmies, gājām un atnācām mājās.
ā nu pa vidam pakāpām uz akmeņa drusku.
rikšos vēl gaita nav 100% tīra, cik nu pačekoju pie rokas rikšojot.
Digna man uzšuva šitentādu astes atstarotāju - no atstarojošās vestes, iekšpusē iešūts tas neslīdošais paklājiņš (Ivetas ideja), lai samazinātu slīdēšanu uz leju pa asti. šodien sanāca pirmo reizi iemēģināt kkur ejot. labs.
17. septembris
braucot uz stalli jau redzu, ka bars tālākajā ganu stūrī. tāpēc nolemju zirgu uz stalli nevilkt, bet paņemu līdzi striķi un kociņu, lai patestētu kā viņš kustās.
nelielā aplītī pa kunkuļainu pļavu kustējās visnotaļ labi - gaita nelikās 100% tīra rikšos ar to klibo kāju, tomēr tā diezgan nemanāmi. kādā brīvākā dienā moš jāaizdodas kādā soļu pastaigā.
pēc tam pavadīju laiciņu ganos. izskatījās ka Radim nāca miegs, viņš mēģināja stutēties citiem astēs un pačučēt, bet tie kustējās un neļāva. Snikers jau bija pagulējis pirms tam - šai sakarā novēroju burvīgu ainu - Snikers guļ, viņam uz dibenapaļumiem guļ 3 strazdi. Snikers pamostas un sāk staigāt, strazdi turpina sēdēt. izskatījās kā kādā multenē beigās jau aizlaidās.
beigās Snikers ar Radi aizveda baru līdz vienai pļančkai, kur ūdens pāri vēzīšiem, mērcēt nagus. visdziļāk līda pats Snikers - ielīda pļančkā un savā nodabā tur šļakstinājās un kārpījās.
par Radi interesanti tas, ka kopš Natālija apgrieza priekšnagus, viņš pārstājis neizēst auzas. viņš bija pasācis tā darīt. sākumā biju sapratusi ka viņš šmurgājas no rītiem, kad ir klāt piedevas, bet izrādījās, ka neizēdot arī vakaros, kad piedevu nav. mēdzot arī pēc auzām klepot. nospriedu, ka šogad zobi ātrāk izauguši un ka steidzīgi jādomā par vīlēšanu. parastais grafiks mums ir aprīlī un oktobrī. lai nu kā Nastja ziņoja, ka kopš nagu semināra ēdot atkal kārtīgi
tāpat ir doma izmēģināt leišu veta zobu vīlēšanu, viņš nākamnedēļ būs mūsu stallī, pie reizes varētu novīlēt tos zobus. dzirdēju, ka viņš vīlējot tikai ar rokas vīli.
19. septembris
bijām jaukā vakara pastaigā uz mazo mežu kopā ar I&S.
gāja pilnīgi mierīgi un rāmi, nekas tāds īpašs arī nenotika - vnk gājam, gājām, paganījāmies, gājām un atnācām mājās.
ā nu pa vidam pakāpām uz akmeņa drusku.
rikšos vēl gaita nav 100% tīra, cik nu pačekoju pie rokas rikšojot.
Digna man uzšuva šitentādu astes atstarotāju - no atstarojošās vestes, iekšpusē iešūts tas neslīdošais paklājiņš (Ivetas ideja), lai samazinātu slīdēšanu uz leju pa asti. šodien sanāca pirmo reizi iemēģināt kkur ejot. labs.





Komentāri
Ierakstīt komentāru