2014/decembris - staļļa jautājums
2014
12. decembrisbiju stallī uz mazu brītiņu. aizvedu zirgam sulu čužus un dārzeņus. pakāpināju uz riepām. tā nu ir lieta kas viņam ļoti patīk. atkal kāpa uz augstā varianta un vēl vicināja priekškāju piepūties lepns kā pāvs un mantību līdz zemei izkarinājis.
tālāk es gribu izlikt savu sarūgumu - izskatās, ka mums atkal jāmeklē cits stallis. jaunā šīs vietas saimniece ir visai sportiski noskaņota. zirgus it kā joprojām ir iespējams turēt 24/7 ārā, bet ir problēmas ar nepārtrauku pieeju sienam, ja siens ir ierobežots, tad būtu obligāti jābūt nojumēm, bet to nav. savu papildus sienu neļauj ieviest. zirgu bars palicis visai kašķīgs, kad izliek sienu visi grūstās un bakstās. zirgs palicis tievāks par vienu vēderjostas caurumu. var just, ka pret sportiniekiem ir cita attieksme un kopumā rodas sajūta, ka hobijniekus, kas "neko jēdzīgu nedara" pacieš kamēr labiekārtos teritoriju un varēs kļūt par pavisam sportisku stalli. aizraujoši, ka šo vietu, kas vairāk nekā 10 gadus mētājās tukša un izdemolēta, pēkšņi grib visi.
katrā ziņā tas viss ir drausmīgi kaitinoši un nogurdinoši. rodas sajūta, ka es pēdējos 2 gadus esmu izvazājusies pa entajiem staļļiem. lai gan reāli tas viss ir noticis vienā vietā.
Radītis bija ļoti jauks un komunikabls. neko daudz gan nedarīju - pabaroju ar lucernu un āboliem. gribēju pakāpināt uz riepas, bet man nemaz nebija jāgrib. kā sākām iet uz riepu pusi, tā šams pats metās un sāka kāpt augšā, turklāt uz augstākajām. es uzkāpu viņam mugurā un pārbaudīju vai viņš atceras arī kāpšanu uz riepas (zemākās) ar jātnieku. atcerējās. kādu brīdi patusēju ar viņu arī aplokā - šams galīgi negribēja laist mani prom.
labā ziņa - sarunāju treniņu pie Gitas. kaut bez segliem. galu galā jāizmanto iespēja ka ir manēža un jāparisina ar vadību saistītās problēmas.
sliktā ziņa - vienā nāsī atkal ir kkas puņķveidīgs, tai pašā, kurā bija rudenī, kad bij tā zobu problēma. pēc saraksta pienācās Juri saukt uz atkārtotu vizīti janvārī, bet tas puņķis mani nobaidīja un sarunāju Juri uz 27. decembri. 27ajā paredzēti arī staļļa ziemassvētki, varbūt tad notiks arī kaut kas sapulcei līdzīgs par problēmjautājumiem.



Komentāri
Ierakstīt komentāru