4.04.2011.
zirgi man interesē kopš bērnības. no 9 līdz apmēram 13 gadu vecumam pamētājos pa dažādiem staļļiem - Turaidu, Mežparka stalli, Brīvdabas muzeju un mazliet arī Kleistiem, bet tad dažādu iemeslu dēļ uz garumgariem 13 gadiem manā dzīvē zirgu nebija. tik vien kā ar mežonīgām ilgām skatījos pa gabalu, vai reizi gadā aizbraucu kaut kur pajāt nomā.
2009. gada 27. oktobrī sapratu, ka tā tas vairs nevar ilgāk turpināties un sāku iet uz Salaspils Botāniskā dārza stalli, kas atrodas 15 min kājāmgājienā no manām mājām. tur par manu vairāk vai mazāk patstāvīgo draudzeni kļuva Upene - sirma, brīnumjauka, mīļa, bet jestra un enerģiska ķēve, ļoti cienījamā vecumā (dzimusi 1989. gadā). tomēr treniņu un viskā jauna uzzināšanas, atklāšanas un iemācīšanās iespējas Botāniskā dārza stallī ir diezgan ierobežotas. tāpēc visu laiku lēnām paralēli meklēju kaut ko sajustu kā savējo. ieinteresējos par NH, nejauši sapazinos ar Dabaszirgu Līgu un lēni pētīju sludinājumus ar domu iegādāties pati savu zirgu. pētīju, pētīju līdz Līga saveda mani kopā ar sievieti, kura vēlējās atrast nomnieku vienam no saviem zirgiem - Radim, kuram tagad mēģinu uzmesties par labāko draugu. ceru, ka izdosies, bet līdz tam vēl tālu, jo iepazināmies pavisam nesen - 2011. gada 11. februārī.

Komentāri

Populāras ziņas