2013
7. decembris

1dien, 2dien Radis likās tāds kā sanīcis. pastaigās vairāk vilkās aizmugurē, nezviedza, nevilka zāli ēst utt. nu tāds galīgi pelēks likās.
šodien jau labāks - izskatījās priecīgs par sniegu. saimniece stāstīja, ka šams visu dienu vairāk pa āru dzīvojot, nevis nojumi, kā parasti.
pastaigas laikā iebridām pļavā, jo man bija pamatotas aizdomas, ka zirdziņš gribēs izvārtīties. stāvēju maksimāli tālu, ar pašu striķa galiņu rokā. a šis kā cēlās augšā, tā aizleca līksmos āžos
striķis protams paspruka no rokas un es jau biju pilnīgi pārliecināta, ka mans nogarlaikojušais Radītis vispirms jautri izbizenēsies pa pļavu un tad aiznesīsies mājās, ka noput. bet nekā. baigais džentlmenis - pāris reizes uzāžojis, apstājās un gaidīja kamēr es pieiešu klāt un atkal dabūšu striķi rokā.
pēcāk satikām uz ceļa kādu darbinieku, kas nodarbojās ar krūmu uzkopšanu. nu tādu pavecu vīriņu kurš sēdēja uz maza traktoriņa, no kura Radim pa gabalu bija bail. kad piegājām klāt, vīriņš paziņoja, ka šitais esot visskaistākais zirgs no visiem Radis savukārt apostīja vīriņu un traktoriņu, atzina, ka tie tomēr nav bīstami un mēs devāmies tālāk.


8. un 9. decembris

sniegs!











Komentāri

Populāras ziņas