2013
31. augusts
pirmsmaču diena. visu dienu noņemos pa Ķīpsalu palīdzot pie pēdējās Klusuma skaņu izrādes. atskrienu vakarā mājās un nesos uz stalli.
Ieva laukumā jau pamazām riktē 50cm maršrutu, es lūdzu, lai pasaka man kaut kādu minimaršrutiņu ko pārlekt, lai mazliet patrenētos rītdienai. viņa nosauc veselu lērumu - 8 šķēršļus. vadības maršrutā tak tikai 4, bet domāju, ka treniņā jau labāk vairāk. jaucos, bet izlecu uzdoto. beigās izrādās, ka meitenes jau mani pierakstījušas arī uz 50 cm maršrutu un tāpēc Ieva dod man šādu uzdevumu rezultātā ir āķis lūpā, jo redzu, ka izdarīt to iespējams ir, zirgs arī nesūdzas... nolemju ka rīts gudrāks par vakaru un vienmēr jau var arī atteikties.
ir jau gandrīz tumšs, tāpēc atkal transportēju Radi uz ganiem ar riteni. es jums teikšu ļoti ērta padarīšana
1. septembris
mači. iesildes laukums tāds ne visai - pļava un ne pārāk līdzena. Radis tā kā viebjas un es arī baigi nespiežu.
Vadības maršrutā esmu nobijusies, saspringusi un stīva. kopā dabūjam vērtējumu "ļoti labi"
gaidot 50cm maršrutu es turpinu baidīties, bet palieku zaļgana un ļengana
sāku normāli, pēc 4. šķēršļa mazliet apmaldos. t.i. pagriežos pareizajā virzienā, bet pēkšņi iestājas prāta aptumsums un es nespēju ieraudzīt, kur ir šķērslis, uz kuru jāiet. pāreju uz rikšiem un blisinos apkārt. realitātē atsauc Ievas bļāviens no malas - "pa kreisi, pa kreisi". esmu tādā stāvoklī, ka nekādas puses neatšķiru, bet vismaz bļāviens izsit mani no aptumsuma brīža un es ieraugu šķērsli. labi, ka tas viss tā ātri notikās un sanāca tikai laiku zaudēt un uztaisīt nesmuki šķību trajektoriju.
iepriekšējā vakarā gan laikam biju pārforsējusi ar slodzi, jo zirgs bija sūtāms uz priekšu, bet labi, ka tā - vismaz mēs nesasteidzām, gājām visur mierīgi, man nebija problēmu ar to, ka zirgs kaut kur nesas, sanāca ciešami uziet uz visiem šķēršļiem.
kad visas šausmas un lielie pārdzīvojumi garām, zirgs aprūpēts, pabarots un nolikts ganos (kur viņš sāka lēkšot pa pļavu ar Snikeru, tā ka pavisam laikam tomēr nebija nojāts), tad varēju arī pati atslābt. Kārlis atveda mums ar Irbi picu no vietējās ēstuves un, pa godam nopelnītam, svētku aliņam. tad nu sēdējām laukuma malā, rijām picu, dzērām aliņu un skatījāmies kā startē citi
vispār man patika. ir āķis lūpā smuki visu iziet. tā, lai prieks ne tikai par piedalīšanos, bet arī sajūta, ka viss kārtīgi izdarīts un pirms tam bijusi kārtīga sagatavošanās. skatījos video, ka jāju ar garām pavadām, bet lecot nezkāpēc nepadodu rokas. pie trajektoriju izvēles jāstrādā. un pie pareizās kājas arī.
Vadības maršruts
50 cm
sakompilēts un mazliet apgraizīts 50cm video
31. augusts
pirmsmaču diena. visu dienu noņemos pa Ķīpsalu palīdzot pie pēdējās Klusuma skaņu izrādes. atskrienu vakarā mājās un nesos uz stalli.
Ieva laukumā jau pamazām riktē 50cm maršrutu, es lūdzu, lai pasaka man kaut kādu minimaršrutiņu ko pārlekt, lai mazliet patrenētos rītdienai. viņa nosauc veselu lērumu - 8 šķēršļus. vadības maršrutā tak tikai 4, bet domāju, ka treniņā jau labāk vairāk. jaucos, bet izlecu uzdoto. beigās izrādās, ka meitenes jau mani pierakstījušas arī uz 50 cm maršrutu un tāpēc Ieva dod man šādu uzdevumu rezultātā ir āķis lūpā, jo redzu, ka izdarīt to iespējams ir, zirgs arī nesūdzas... nolemju ka rīts gudrāks par vakaru un vienmēr jau var arī atteikties.
ir jau gandrīz tumšs, tāpēc atkal transportēju Radi uz ganiem ar riteni. es jums teikšu ļoti ērta padarīšana
1. septembris
mači. iesildes laukums tāds ne visai - pļava un ne pārāk līdzena. Radis tā kā viebjas un es arī baigi nespiežu.
Vadības maršrutā esmu nobijusies, saspringusi un stīva. kopā dabūjam vērtējumu "ļoti labi"
gaidot 50cm maršrutu es turpinu baidīties, bet palieku zaļgana un ļengana
sāku normāli, pēc 4. šķēršļa mazliet apmaldos. t.i. pagriežos pareizajā virzienā, bet pēkšņi iestājas prāta aptumsums un es nespēju ieraudzīt, kur ir šķērslis, uz kuru jāiet. pāreju uz rikšiem un blisinos apkārt. realitātē atsauc Ievas bļāviens no malas - "pa kreisi, pa kreisi". esmu tādā stāvoklī, ka nekādas puses neatšķiru, bet vismaz bļāviens izsit mani no aptumsuma brīža un es ieraugu šķērsli. labi, ka tas viss tā ātri notikās un sanāca tikai laiku zaudēt un uztaisīt nesmuki šķību trajektoriju.
iepriekšējā vakarā gan laikam biju pārforsējusi ar slodzi, jo zirgs bija sūtāms uz priekšu, bet labi, ka tā - vismaz mēs nesasteidzām, gājām visur mierīgi, man nebija problēmu ar to, ka zirgs kaut kur nesas, sanāca ciešami uziet uz visiem šķēršļiem.
kad visas šausmas un lielie pārdzīvojumi garām, zirgs aprūpēts, pabarots un nolikts ganos (kur viņš sāka lēkšot pa pļavu ar Snikeru, tā ka pavisam laikam tomēr nebija nojāts), tad varēju arī pati atslābt. Kārlis atveda mums ar Irbi picu no vietējās ēstuves un, pa godam nopelnītam, svētku aliņam. tad nu sēdējām laukuma malā, rijām picu, dzērām aliņu un skatījāmies kā startē citi
vispār man patika. ir āķis lūpā smuki visu iziet. tā, lai prieks ne tikai par piedalīšanos, bet arī sajūta, ka viss kārtīgi izdarīts un pirms tam bijusi kārtīga sagatavošanās. skatījos video, ka jāju ar garām pavadām, bet lecot nezkāpēc nepadodu rokas. pie trajektoriju izvēles jāstrādā. un pie pareizās kājas arī.
Vadības maršruts
50 cm
sakompilēts un mazliet apgraizīts 50cm video



Komentāri
Ierakstīt komentāru