2013
28. marts

27.03. Radim dzimšansdiena. Palika apaļi 11 gadiņi. īstajā dienā netiku, tad braucu dienu vēlāk svinēt. uzdāvināju banānu ķekaru, kuru kopā notiesājām. kamēr baroju dažus citus zirgus, Radis iemācījās izņemt spaini no spaiņa - biju sataisījusi divus spaiņus, ar domu vienu iedot sākumā, otru beigās un ielikusi vienu otrā. tad nu Radis izēda augšējo, izcēla to ārā un izēda arī apakšējo. nekas daudz jau tur nebija - lucerna ar dārzeņiem.
laikapstākļi pārmaiņas pēc ciešami - ir ne tikai saulīte, bet pat mazliet silti. apseglojamies un mēģinam iet mežā. gribēju aiztikt līdz auļu ceļam, bet izrādījās ka ideja utopiska. tas ceļš kas ved no Ziedu/Mežsētu krustojuma izrādījās nelietojams. viss vienā ledū, tāpēc griezām atpakaļ. vispār vietām pat varēja parikšot un pārdesmit metrus sanāca arī palēkšot. zirgs jauks tāds, tikai brīžam bija jāpārliecina, ka mēs patiešām dosimies tur uz priekšu.
atnācām atpakaļ un gribējās vēl pavadīt dīku laiku vienam otra sabiedrībā. tad nu noņēmu visu uzkabi un uzlīdu atpakaļ mugurā. un atklāju ērtāko veidu kā sauļoties uz zirga - jāapsēžas ar muguru pret zirga galvu un jāguļas uz zirga dibena. tiiiik ērti. liekas ka varētu tā mūžīgi tur tā čučēt. un kad zirgs pakustas ir tik jocīgi - liekas, ka viņš itkā spoguļattēlā kustētos.

Komentāri

Populāras ziņas