2013
25. oktobris

Radis izskatās kaut cik samierinājies ar stāvēšanu atsevišķi. izejam pastaigāt. šoreiz Radis vispār nezviedz, toties Ariks žēli sauc no aploka. kad izlienam no aizvēja atklātā laukā, tad Radis drusku uztraucas, bet nekas traks.

26. oktobris

pedikīrs un attārpošana bez manas klātbūtnes

27. oktobris


atbraucu, iedodu dārzeņu spainīti un grasos doties pastaigā. pa tam aplokā sākas nepārdomāta zirgu dzenāšana, kuras rezultātā Radis uzcepjas un praktiski no vietas izlec no sava aplociņa, saraujot augšējo lenti. par laimi tieši no tās puses, kurā viņš aizdodas, nāk Iveta ar Ariku un Radi nobremzē.
pēc tam ejam svētdienīgi ģimeniskā pastaigā, Kārlis ar Radžu arī līdzi.

28. oktobris

kamēr aplociņā, tikmēr ļoti apgarots. tāds mīļš, maigs, ēterisks, rāms. lai gan nojumē ir salmu gulta, izskatās gulējis ārpusē - dubļos. tad nu veltu nesteidzīgu laiku atdubļošanai un astes ķemmēšanai. kad esam sapucējušies, varam iet pastaigāties. mežacūku uzraktajā pļavā zirgs ļoti sasmīdina divas reizes nespēdams izvēlēties kas viņam svarīgāk - uztraukties un zviegt vai ganīties zālītē viņš mēģina abus apvienot, izdvesdams ārkārtīgi smieklīgu zviedzieniņu caur muti, kas piebāzta ar zāli
kad izejam no aizvēja un viss sāk čabēt, tad zirgs atkal uzvelkas un vairāk nekā iepriekš. bet nu es saprotu, ka zirgam stāvot vienam mazaplociņā tās enerģijas sakrājas par daudz. no lielākas čabēšanas arī panesas lēkšos, bet aizskrējis līdz striķa galam apstājas, apmetas riņķī un ar nesapratnes pilnu skatienu vēršas pie manis - tipa kāpēc es neskrienu viņam līdzi, bet mierīgi eju un nelaižu striķi ārā no rokām
pēc izstaigāšanās un izganīšanās vēl labu laiciņu sēdēju uz siena ruļļa pie viņa aplociņā. viņš visādi izpildījās kratot no manis ārā kārumus un netipiski sev vēlējās zelēt manu roku. nu tā kā skrubināt. kad palika arvien tumšāks (atdodiet vasaras laiku, gaiši vakari rullē vairāk nekā rīti) un sāka pilināt sīks lietiņš, tad braucu mājās.
zirgs vispār no vienatnē stāvēšanas palicis daudz runīgāks. vairāk bubina un zviedz man.
labās ziņas - kopš attārpošanas ir rimusies caurejveida pilināšana. dibens praktiski sauss. un stiegra liekas mazlietiņās samazinājusies, t.i. uz tausti tapusi līdzīgāka otrai stiegrai. cerams man nerēgojas un stāvēšana mazaplokā palīdz. vēl viens prieks - kopš pazīstu Radi, nevienu rudeni viņš nav tik labi izskatījies, kā šogad. miesu un apaļuma ziņā.
sliktā ziņa - elpo nesmuki. citi stāsta, ka viņš mēdzot klepot, bet zirdziņš laikam saudzē manus nervus un manā klātbūtnē to nedara.

Komentāri

Populāras ziņas