2013
22. septembris

Abscess ir izlīdis caur milzīgu caurumu kronītī. toties stiegra slikta. kā saņemšu oktobra algu tā saukšu Tolpi uz sonogrāfiju un pie reizes zobus novīlēšu
pārvedam zirgus uz jaunajām mājām. iet sanāk 3.5 km un gandrīz pilnīgi taisnā līnijā.
varētu teikt, ka aplis ir noslēdzies. jo Botāniskajā dārzā, es gandrīz tieši pirms 4 gadiem atgriezu zirgus savā dzīvē. tagad gan tur saimnieko cita saimniece un izskatās, ka lietas iet uz augšu - stallis un teritorija tiek sakopta, uzlabota, ir sarunātas aizmugures pļavas ganībām utt. mums savukārt ir sarunāts, ka zirgi varēs dzīvot 24/7 ārā, šobrīd mazais ziemas naktsaploks ar nojumi ir procesā.
barā ieiešana samērā mierīga, ja neskaita Fizz dalīšanu, kurā gan mans zirdziņš neiesaistās. tik vien ka pārreiz panesās līdzi kopējam panesienam. galu galā visi zirgi, izņemot vienu ķēvi, ir iepriekš satikti Strigos. promejot gan Radis nozviedz man pakaļ - tiešām Tev tagad jāiet?

23. septembris


"jauks" laiciņš. zirgi izmanto burvīgos vītolus aplokā, kā lielisku patvērumu no vēja un mazliet no lietus. Radim viena kodiena pēdas sānā, citādi izskatās, ka viss mierīgi.
mazliet izstaigājam paganīties ārpus aploka.




24. septembris

šodien zirgs beidzot atkal kā zirgs. 7dien, kad atgriezos no nometnes, likās tāds skābs un drūms un nīgrs. nezinu, kas pie vainas - tas, ka es tik ilgi biju prom, traumētā kāja, riebīgais laiks, tas, ka bars pamazām kļuva arvien mazāks un mazāks - vai tas viss kopā. vakar arī bija nu tāds, bet šodien atkal labā garastāvoklī un Radīgs
Irbes un Snikera kompānijā pagājāmies mazliet ārpus aploka iepazīties ar apkārtni. personīgi es gan tur visu zinu, bet nu pārējie ta nezin. nekur tālu gan negājām, gan Rada kājas dēļ, gan tāpēc, lai paliktu Arika redzeslokā - viņš protams raizējās.
aploka galā atradām jauku pienenāju lauku un palaidām zirgus paganīties. šovakar gan laikam to lauku pievienoja klāt aplokam.
pēc tam notika maza pavingrošana un pavoltizēšana uz Snikera.


Komentāri

Populāras ziņas