2012
24. novembrismierīgs apvidus. pārsvarā pa taciņām un soļos, ar nedaudz rikšiem un nedaudz lēkšiem. Radis lēkšos mēģina paraut māju pagriezienā. ļoti netipiski. parasti tā nedara, tāpēc paķēra mani uz izbrīnu un gandrīz arī realizēja savu nodevīgo plānu
30. novembris
apvidus. zirgs jauks tāds. ne reizes nebļaustījās un jāstumj/jāgrūž uz priekšu arī nebija. nez, vai nu tāpēc ka varēja likties mazliet slidens un tāpēc zirgs bija vairāk savācies, bet rikši un lēkši likās neeeenormāli ērti, viegli un atsperīgi. ar visu to, ka biju pufaikbikses uzrāvusi pa virsu diezgan piespīlētām džinsām. nu tiešām dievīgi ērti bija. jau mājāsnākot pacēlu lēksi īsi pirms tā pagrieziena, kur Radis izgājšreiz gribēja aizšmaukt. nu tīri tā pedagoģiskos nolūkos. paskatīties jau paskatījās uz to pusi, bet šoreiz pratās pieklājību un nekur nerāva.
iebraucu uz brītiņu pa ceļam uz Saldu. zirgs izskatās labā garastāvoklī un dodas uz treniņu pie Gitas kopā ar I.
sliktā ziņa - I. konstatē uz priekškājām sausās sprēgas. lietus iedega ar šogad liekas plašākos reģionos nekā pērn.
3. decembris
jāšanas plānus izgāž sāpošais vēders, kura iemesls ir iepriekšējā dienā ēstā vīramātes zupa
zirgam kājas baigi piedzītas, ejam pastaigāt pa mežu. ieziežu sprēgas ar tummeli - ar domu lai mīkstinās.
5. decembris
jāšanai liekas par sasalušu. nu soļos varētu, bet tad es pati nosaltu. ejam atkal pastaigāties pa mežu. kopā ar R., Volframu un sakām. sakas gan par mazu, bet kādu gabaliņu pagājām. Radis kaukā neticami mierīgi uztvēra. pareizāk sakot nekā neuztvēra, izskatījās ka viņam par sakām pilnīgi vienalga. bija mīļš, kā jau visu laiku pēdējā laikā, bubināja un tā.
sākumā sasmērēju sprēgas ar tummeli, beigās mēģināju paskrubināt, bet nekas neskrubinājās.
bildes no 19. novembra fotosesijas. autore: K. Garklāva






Komentāri
Ierakstīt komentāru