2012
22. februāris

šodien nesanāca pašai aizbraukt, kā bija plānots, bet ienāca ziņas, ka Radis šodien kā kumeļš ar Volframu esot spēlējies. ilgi un dikti. aktīvi, priecīgi un trakulīgi.
žēl, ka neredzēju, bet tāpat šausmīgi priecājos, ka viņam arvien labāk sanāk būt par zirgu

26. februāris

zirgs tāds mazliet izbrīnījies - ko, trešo dienu pēc kārtas viņa atbraukusi?
sākumā kopdarbošanās ar Irbi un Sniķeri. sākam atkal vienkārši palaižot čaļus brīvībā, lai paspēlējas. sākumā abi tā ļoti apcerīgi stāvēja uz vietas un lēnām knibinājās. Irbe pavicinājās ar koku un šie bišķi pamodās un sāka nēsāties riņķī. šoreiz Radis likās krietni mazāk samulsis nekā pirmajā reizē. uzvedās diezgan brīvi un atraisīti.
pamats gan nebija no labākajiem, Radis 2x nolikās gar zemi. pirmajā reizē pagriezienā Sniķis uztesās viņam virsū, otrajā pats lēkšos tā kājas mētāja pa gaisu, ka nolikās uz sāna. par laimi, bez nekādām sekām.

Irbe jau bija cītīgi gatavojusies, iepriekšējā dienā jau man rakstīja plānus ko varētu darīt.
1) veidojām baru. viens ir galvenā ķēve un pārējiem jāvelkas un jāseko līdzi. vnk jāvazājas pa laukumu ar pagriezieniem, gaitu maiņām, atkāpšanos, apstāšanos. nez, tā arī netiku gudra, vai Radim vispār pieleca kāda tam visam jēga
2) pirmie soļi piesiešanā pie zemes. ideja tāda, ka nometot striķi uz zemes, zirgam ir jānoparkojas, jāstāv un jāgaida. sākumā ir jāvar vienkārši staigāt zirgam apkārt, lai viņš negrozoties un nelūrot stāv uz vietas. mums ar Radi sanāca, bet tas likās tā diezgan pašsaprotami. kad gāju tālāk tad gan snaikstījās līdzi;
3) čalim ir ļoti iepatikusies tā priekškāju mētāšana. atkal piedāvāja tiklīdz radās mazākās (bieži vien nepamatotas) aizdomas, ka es to tik vien gribu. tad Irbe ieteica pamēģināt paprasīt celšanos pakaļkājās. ne tā uzreiz, bet lai viņš saprot prasību uz augšu. vispār sanāca diezgan pat cerīgi. tiklīdz gan prasīja vēl/vairāk tā sacepās par to ka nesaprot ko no viņa grib un taisījās skriet pa riņķi, tāpēc ar vairāk neprasīju. lai pagremo;
4) sāku mācīt atkāpties no astes. zirgs tāds samulsis, bet bišķi pat sanāca.

jauka sajūta, ka zirgs sāk aizvien biežāk smaidīt!





Komentāri

Populāras ziņas