2012
17. oktobris


beidzot sanāca kaut cik normālu laiku padzīvoties ar zirgu vai viņa tuvumā.
zirgs, kamēr man sanācis retāk pie viņa būt, ir kļuvis par bandītu. otrs variants - mistiska krīze attiecībās ar Ariku. katrā ziņā šodien, kamēr palīdzēju Līgai ar aploka pārvilkšanu, novēroju Radi vairākas reizes ļoooooti nedraudzīgi attiecamies pret viņu. vispār tik niknu un nejauku pret citiem zirgiem es Radi vēl nebiju redzējusi. informātori gan ziņo, ka pēdējā laikā tā notiekot. pārējais bars gan ar nebija baigie bučmūlīši, bet jocīgi tomēr
pēc tam R. ar mašīnu pieveda seglus, turpat pļavmalē saseglojāmies un astoņatā devāmies ļoti patīkamā izjādē. saulīte spīdēja, silti bija, peļķēs atspīdēja zilas debesis... forši palēkšojām pa auļu ceļu un daudz soļojām pa visādiem dubļainiem celiņiem.

19. oktobris
apvidus kopā ar R. un Maksi.
aizgājām līdz Daugavas-Misas kanāla ceļam. laiks debešķīgs.
zirgs turpina būt jocīgs un ne visai ar mani konektēties. ir tāds ciešami pieklājīgs, bet noslēdzies. virzienā prom no ganiem un mājām, bija galīgs grūdmūsvelcjūs, soļos mūs Maksis vairākas reizes apdzina. atpakaļceļā kustējās raitāk. visu ceļu ik pa laikam bļaustījās. acīmredzot Makšeli par zirgu/biedru neuzskatīja un mēģināja sasaukt kādu jēdzīgāku radību.
lēkošos foršs moments - gājām pa priekšu un es centos Radi kaut cik pieturēt, lai Makšelim nav par ātru un grūtu. paskatos vienreiz uz atpakaļu - R. tādu labu gabaliņu aizmugurē, pēc brīža dzirdu tādu visnotaļ iespaidīgu ba-bam-ba-bam. paskatos un redzu ka Makšelis kā raķete lido mums pakaļ un bezmaz tūlīt apdzīs bet nu R. iestūrēja Maksi Radim astē un mēs jau arī drīz beidzām to lēkšošanu.
bars vispār pēdējās dienas, cik nu sanāk redzēt, tādi pavisam bezausaini. t.i. čūksģīmjaini. vislaik škandalē viens ar otru, vislaik kaukāda mutuļošana barā notiek.
beigās saņēmos uz peldi Misā. nu nosacītu peldi - fiksi ielikos vienreiz, vēl fiksāk iztesos laukā un atkārtoju to pašu vēlreiz, vēl pavisam fiksāk
p.s. ak jā, zirgs atkal klepoja. nu tā pavisam nepārprotami.

20. oktobris

izjāde apmēram pa to pašu maršrutu, kuru vakar, tikai citā kompānijā. viss jauki un labi. paauļojām arī, gar Daugavas-Misas kanālu. Radis tai visā ātrumā paspēja arī vienā brīdī kājas nomainīt
komunikācija un konektācija ar zirgu likās par kādu kapeiku labāka nekā vakar.

21. oktobris

sākās viss ar jauku bezseglu atjāšanu no ganiem, ponijingojot līdzi Fairu.
pēc tam uzkāpu ar domu bišķi patirināties pa laukumu pārmaiņas pēc un izkustināt zirgu pēc vakardienas auļojiena. bet atklājās, ka Radis atkal jau klibo. taisnās līnijās un uz kreiso pusi nē, bet uz labo diezgan jūtami. kājā neko neieraudzījām un nesataustījām. tad nu mazliet, mazliet parikšināju, vēl mazlietāk pacēlu lēkšos - tīri uz garajām malām, noņēmu seglus un soļojām atpakaļ uz ganiem.
zirdziņš tāds jauks un mierīgs likās šodien.
tā vispār - drausmīgi gribas treniņu un gribas lekt un visukotādu

Komentāri

Populāras ziņas