2012
16. jūnijsatbraucu papļāpāt ar zirgu un žēli paskatīties kā viņu ēd dunduri un odi.
mēģinājām mērīt elpošanas ātrumu - lai arī šodien izskatījās krietni labāk, nekā vīlēšanas reizē un vispār pēdējo nedēļu, tomēr saskaitījām vismaz 22x minūtē, kas ir krietni vairāk nekā vajadzētu
man ir zināmas bažas un aizdomas šai sakarībā.
pēc tam jau taisījos it kā prom, kad parādījās runas par braukšanu uz Kleistiem līdzjust R. un A. kā gadījās, kā ne - ar Irbi un L. ņēmām un aizbraucām arī.
vietas aura likās ļoti nepatīkama. tāda saspringta un nedabīga. iebāzu galvu gaitenī, učebkas stallī un angārā. smird precīzi tāpat kā 1998. gadā, kad es tur trenējos- pēc zirgiem, sūdiem, amonjaka un slimnīcas. učebkas zirgi izskatījās ļoti žēlīgi.
17. jūnijs - saulgriežu pasākums




Komentāri
Ierakstīt komentāru