2011
28. n0vembris

biju pie Ragaciema Agneses

uzreiz sāku ar zirgu, bet neko daudz viņa neteica. izskatījās, ka kaut kā negrib šajā tēmā iedziļināties.
pateica, ka abi esam šausmīgi līdzīgi, kā viens otra spogulis. mums ir līdzīgas problēmas, līdz ar to, viss ko es atrisinu ar sevi, automātiski atrisinās arī zirgam, jo esam enerģētiski savienoti.
viņa atsevišķā lielā problēma - joprojām bija sasiets ar iepriekšējo jātnieku - katrā čakrā pa saitei. Agnese it kā ņēma nost, sēja vaļā. kad viņa to darīja, man cauri gāja drausmīgi karsta enerģijas strāva. ceru, ka viss atsējās un viņam būs miers. zirgs no iepriekšējā jātnieka iemācījies neuzticēties un to, ka cilvēks ir despots nevis draugs, līdz ar to viņam no jauna jāmācās uzticēties un atvērties un saprast, ka var arī savādāk.
jā - tā ka labākais ko darīt - vienkārši mīlēt viņu un risināt pašai savas problēmas, līdz ar to risinot arī zirga.

tas pa lielam viss. bet par zirgu viņa tiešām negribēja daudz runāt. atbildēja ļoti īsi, strupi un pat izvairīgi. nezinu kāpēc tā. un tas, ko viņa teica jau mums te galvenajās līnijās bija pašiem savilcies kopā. galvenais labums laikam, ka viņa tās saites noņēma. cerams.

Komentāri

Populāras ziņas