2011
27. augustsbaigi gribējās apvidu. aizgājām apvidū. divatā. zirgs bij tāds nervozs, daudz bļaustījās un regulāri jautāja - vai tad nu nevaram griezties atpakaļ un jāt mājās? tā viss normāli. lēkšos vienu brīdi ieslēdzās tāds ritīgs paātrinājums, ka likās būs tešanās un problēmas ar apstādināšanu. bet kaukā lēnām nobremzējām. ātri tas nenotika, bet notika. pēc tam pacēlāmies vēlreiz, šoreiz paātrinājums nebija, bet lēkšoja tā baigi nervozi. nez, moš biežāk jāiet divatā, lai zirgs pierod un atslābst. lai gan iepriekšreiz, kad gājām divatā, nebij nekādu problēmu.
atnācām mājā, izdomāju, ka bišķi jāpaspēlējas. izdarījām visu ko es kaut cik māku - blakus iešanu, dibena griešanu, jo-jo spēli. gribējās kauko jaunu iemācīties, bet tad man vajag lai man uz pirkstiem kāds lietpratējs paskatās, bet Līga nebij nekur tuvumā redzama. tāpēc nolēmu pašūpināties uz plika zirga mazliet. uzkāpu, apsoļoju apli un sapratu, ka diezkas nav. mugurkauls joprojām ļoooti izteikti dibenā duras.
28. augusts
zirgs tāds ļoti svētdienīgi miegains un mierīgs. nevarēju saprast ko īsti darīt, ta ne uz mežu, ta ne pa laukumu. palikām laukumā. bišķiņ papildīju Gitas uzdotos mājas darbus - pakratījos rikšos bez kāpšļiem, pataisīju voltus ar ar pavadu tikai ārējā rokā (man par brīnumu sanāca neticami viegli un labi).
kas attiecas uz spēlēm, izskatās, ka zirgs ir nomierinājies, sācis interesēties un klausīties. to jau es vakar ievēroju, bet šodien, skatoties kā viņš ar O. (sa)darbojas tas vēl vairāk apstiprinājās. iepriekš, t.i. vasaras sākumā viņš to uztvēra tā ļoti histēriski. neklausījās, gāja cauri spiedienam, panikoja utt. tāpēc ar mums nekas īpaši negāja uz priekšu ar spēlēm, jo man vienkārši trūka pārliecības, ka tikšu ar viņu galā un pratīšu mierīgi un skaidri pastāstīt ko es no viņa gribu un priekš kam tas viss vispār vajadzīgs. tagad tāda sajūta ka varētu (un vajadzētu) krietni biežāk un vairāk šitās lietas padarīt, jo zirgs to visu uztver mierīgāk, līdz ar to arī es ar visu savu nepārliecinātību un čaiņikismu varēšu labāk saglabāt mieru un mums sanāks labāk sadarboties un vienam otru saprast.
karoč, īsumā: mēs abi esam palikuši mazāk bailīgi un histēriski
kas attiecas uz spēlēm, izskatās, ka zirgs ir nomierinājies, sācis interesēties un klausīties. to jau es vakar ievēroju, bet šodien, skatoties kā viņš ar O. (sa)darbojas tas vēl vairāk apstiprinājās. iepriekš, t.i. vasaras sākumā viņš to uztvēra tā ļoti histēriski. neklausījās, gāja cauri spiedienam, panikoja utt. tāpēc ar mums nekas īpaši negāja uz priekšu ar spēlēm, jo man vienkārši trūka pārliecības, ka tikšu ar viņu galā un pratīšu mierīgi un skaidri pastāstīt ko es no viņa gribu un priekš kam tas viss vispār vajadzīgs. tagad tāda sajūta ka varētu (un vajadzētu) krietni biežāk un vairāk šitās lietas padarīt, jo zirgs to visu uztver mierīgāk, līdz ar to arī es ar visu savu nepārliecinātību un čaiņikismu varēšu labāk saglabāt mieru un mums sanāks labāk sadarboties un vienam otru saprast.
karoč, īsumā: mēs abi esam palikuši mazāk bailīgi un histēriski

Komentāri
Ierakstīt komentāru