2011
22. jūnijs

izmēģinājām saidpulu. apvidū. nebiju nekad ar tādu jājusi. pirmais iespaids - jājas tā krietni cietāk, ar zirgu jārunā skaļāk un brīžam šis mēģināja bišķi staipīt un kārties tais iemauktos iekšā. bet pa lielam normāli. kad pamatīgāk ierubīšos vadībā ar ķermeni, tad gan jau būs labi.



26. jūnijs
tātad treniņš pie Gitas.
nevaru izšķirties starp trenzi un saidpulu, līdz Līga pamet ideju, ka vajag izmēģināt hakamorveidīgo ietaisi. sacīts, darīts. rezultāts - visi neticami apmierināti un priecīgi. gan es, gan Radiks, gan Gita. zirgs vadījās tik jauki un atsaucīgi, nekur nekārās, nekur nestaipīja, galvu neraustīja, nekādus trikus nemēģināja taisīt. man ar sirds mierīgāka - nav baiļu, ka ar savām pagaidām haosainajām un nemākulīgajām rokām pārāk daudz vai stipri mutē viņam varētu karāties. uzreiz krietni mazāk saspringuma, bet vairāk brīvības un elastības. visa tā roku padarīšana aizgāja daudz automātiskāk, rokas vairs nekrustojās, arbūzi padusēs neauga utt. protams, nebij pavisam ideāli, bet jūtami labāk un to neapšaubāmi jutām mēs visi trīs.
es vēl rīt pamēģināšu ar šiem iemauktiem uz mežu aiziet, bet nu jau tagad esmu 99,99% pārliecināta, ka man ar tādus vajag.
tā kā zirgam aizpagājšnedēļ bij tas abscesklibums un nebij nekas tāds baigi intensīvs darīts, ta Gita centās vairāk mani mocīt, nekā zirgu. ņēmāmies ar apstāšanos, soļu-rikšu, rikšu-soļu un soļu-lēkšu-rikšu pārejām. fišku sapratu, bet ik pa laikam mana mūžīgā nelaime ar sakrišanu uz priekšu. to es nezkāpēc daru pirms un pēc jebkādām izmaiņām virzienos vai gaitās, ij izsūtot, ij bremzējot, ij pagriezienos. un vairāk jāpiestrādā pie koordinācijas, citādi man brīžam liekas, ka mana ķermeņa augšdaļa un apakšdaļa ir savstarpēji absolūti nesaistītas un nesaskaņojamas.
video
http://www.youtube.com/user/jasmiins#p/ ... osQaxdj2Fk
http://www.youtube.com/user/jasmiins#p/ ... KFpHXiCNHI
http://www.youtube.com/user/jasmiins#p/ ... Ae8UjSASBo

Komentāri

Populāras ziņas