2011
15. maijsno rīta kaukāda neritīga sajūta un nekur negribas braukt. bet ir sarunāts ar Ievu un treniņš pie Gitas, tā ka jāsaņemas un jābrauc.
sākumā mēģinam padarboties pa laukumu no zemes - es ar Radiku, Ieva ar Leniju. Ievai laikam patīk un sanāk, man tā nevisai. kko muļļājamies un mīcamies, tad palīgā nāk Līga - kauko paņemas, parāda, pastāsta un konstatē, ka Radja sāk kļūt naglāks. mēģinu vēl pati kko padarīt, bet galva tāda bieza un neelastīga, tāpēc Radiks kopā ar Ariku tiek ielikti piemājas aplociņā un apsēžos kauko apēst. paskatos pulkstenī - pēc stundas jau treniņš pie Gitas, kuru šausmīīīgi negribas. visu laiku ceru, ka kautkas notiks un treniņš nebūs - sapņoju par mežonīgām lietusgāzēm, vulkāna izvirdumiem vai zemes atvēršanos. vai vienkārši Gitas zvanu, ka viņa netiek. nekas tāds nenotiek, tāpēc eju pēc Radika un Arika un pošamies treniņam. Arikam šoreiz uzdevums - treniņa laikā klimst pa laukumu, kā Radika rociņas turētājam, lai nav tāda ārdīšanās, zviegšana un skriešana, kā iepriekšējā treniņā.
Gita atbrauc tieši brīdī, kad ar nolemtības sajūtu kāpju seglos. uzreiz viņai stāstu, ka man nelaba sajūta un nav iekšā šodien, ka neko neesmu paspējusi viena pati padarīties un, ka vispār viss slikti. viņa tik nosmīn un beigu beigās sanāk ļooooti labs treniņš. beidzot sāk sanākt pagriezieni - jo man ir aizgājis ne tikai līdz galvai, bet arī līdz ķermenim. mazāk krampējos, saspringstu un žmiedzos, vairāk varu paelpot un mēģināt atbrīvoties. kad nu arī Gitai šķiet, ka ir uzlabojumi, tiekam ņemti kordā un pārejam pie uzsēdes - mana problēma, ko es arī pati zināju - kājas aiziet par daudz uz priekšu. ta nu moca mani vardītē visās gaitās, liek stiepties un vicināt rokas utt. man patīk, ir ļoti jautri un šo to arī palīdz saprast. Ariks gan brīžam nevietā maisās - staigā līdzi, maina virzienu un vispār uzvedas kā tāds liels, melns un lēns katafalks. lai nu kā, tomēr labāk ka viņš tur tā klimst, nekā kad Radis histēriski zviedz un nesājas.
karoč treniņš sanāk ļoti labs un diena ir izglābta.

Komentāri
Ierakstīt komentāru